Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem nagyon akar kanálból...

Nem nagyon akar kanálból enni! Előfordult másnál is?

Figyelt kérdés

6 és fél hónapos a kisfiam.5 hós kora óta eszik mást is.

Egyébként tápszeres baba.Eddig szépen evett,de mostanában nem nagyon akar kanállal enni,inkább csak a tápszert szeretné inni!A tápszerrel semmi baj,ott megissza a 200 milit alkalmanként!De a gyümölcsnél,és a főzeléknél összezárja a száját,és alig lehet beletenni a kanalat!Mit csináljak?Már nagyon sokfélét eszik már,és mindig megette az adagját.De mostanában talán a fele fogy el nagy nehezen!:(


2009. júl. 27. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is 6 hósan kezdtem hozzátáplálni, nekem anyatejes. Ment is szépen, majd egy hónap múlva nem akarta elfogandi a kanalat csak a tejcsi kellett neki, de azóta se eszik mást nagyon az anyatejen kívül. Hiába éheztettem ki mondjuk akkor sem evett kanalast inkább éhezett. Már 11 hós és még mindíg az anyatej a fő tápláléka. Ha a kezébe adok egy darab uborkát, paradicsomot, barackot, akkor azt elnyammogja de nem lakik jól vele csak nyálazza inkább. Nem tudok vele mit csinálni sajnos:( És már szerintem csak akkor fog enni normálisan, ha majd ő maga tudja megfogni a kanalat és eszik magától.

Kitartás!

2009. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!!Remélem,hogy azért újra megszereti a kanalazást!!!Nektek is kitartás!!:))
2009. júl. 27. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!