Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Max.20 ezerért jó esernyőre...

Max.20 ezerért jó esernyőre csukható babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Legjobban Pierre Cardin-t szeretnék, de még nem találtam meg a megfelelőt.

Fiúnak kellene és városi használatra. AZ elvárások, dönthető ülés, bolygósítható kerekek, strapabíró (egy táskától még ne dőljön el), alul kosár, lábzsák, esővédő... most más nem jut eszembe.


Köszi a válaszokat!


2012. aug. 30. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk Pierre Cardin van, még az első fiamnak vettük immáron 7 évvel ezelőtt, és nagyon meg vagyunk vele elégedve! Kistesó most 6 hónapos lesz nemsokára, már lehoztuk a padlásról, kitisztogattam, nemsokára lesz utasa újból:)

Amiket leírtál, azt mind lehet vele, és ha jól emlékszem akkor volt 17 ezer, de erre nem veszek mérget.

Fiúnak szeretnéd? Legyen ilyen, és kék színű:)

2012. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Milyen? Típusszámot tudsz? Köszi a választ.
2012. aug. 30. 14:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos tudnék mondani, de pont most aludt el a picuri, és a kocsi a szobájában van:( ha felébred megírom, ha találok rajta számot.
2012. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem láttam rajta ilyet:(
2012. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én vaterán vettem 20ért mamas and papas ollie-t, újonnan 50... nagyon jó!


vaterán ki tudsz ilyet fogni ha érdekel priviben megírom az eladót aki ilyeneket árul

2012. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tényleg vaterázni a legjobb! Én e gy szuper bébé confortot vettem 6100-ért, csak ki kellett mosni meg egy pici kibomlott díszzsinórt levágni és mindenki a csodájára jár. A barátnőmnek meg egy Chicco-t találtam 6 ezerért, gyönyörű állapotban volt!majd keresek neked néhányat! :)
2012. szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2012. szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2012. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!! Már azt hittem nem fogok kapni...

Most nézegetem a linkeket, de van olyan, amit 2009-ben raktak fel. Lehetséges, hogy azóta nem kelt el? Meg idén januárban, de én ezeket már nem szoktam nézni, abban a hiszemben, hogy elkelt, de nem vették le a hirdetést. Szerintetek???

2012. szept. 2. 11:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Hm, egy emailt megér váltani az eladóval...lehet, ha nem ment el, könnyebben enged az árból :))))
2012. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!