Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ilyen nyugtalan...

Mitől lehet ilyen nyugtalan éjszaka fél éves babám?

Figyelt kérdés

Mióta forog, azóta egyszerűen agyrém az éjszakánk!

Este 8-kor lefektetem, kb. 10 órakor alszik el mélyen, addig fel-fel sír, bemegyek, megsimogatom, visszaalszik.

Aztán hajnali egy-kettő után kb. fél óránként felsír, és nem tudom az okát.

Éjjel eszik még, de ezek az ébredések ettől függetlenek.

Mi lehet a baj?

Foga nem jön, nincs semmi szokatlan az ínyén.


Kb. három-négy hete megy ez így.

Azt gondoltam, majd magától elmúlik, de most már hulla fáradt vagyok, és semmi változás...


Mit tehetnék?


2009. júl. 27. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,

nálunk ugyanez volt, volt hogy éjjel 3 órát aludtam, azt se egyben....szeritnem semmit nem lehet tenni, csak arra koncentrálj, hogy egysezr, nem is sokára, vége lesz ennek is. Persze , hosszabbnak fog tűnni, mint amilyen. :) de a mozgásfejlődés sajnos a legtöbb baba álmát megzavarja. Kitartást!

2009. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sógornőm szerint, ha már mászik, jobban elfárad, és jobban fog aludni, de anyu szerint meg elrontottam...


Én meg fáradt vagyok már, mint a fene.

Sokszor már én magam sem tudok aludni, mikor lehetne, olyan fáradt vagyok.


Akkor már "csak" pár hónap, és talán helyre áll a rend...

Köszönöm a válaszod!... remélem igazad lesz!

2009. júl. 27. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem látszik semmi az ínnyén még lehet a foga.

Nappal nem rág, dug mindent a szájába?

Camomilla 15ch homeopátiás szer jó megoldás lehet.Lefekvés előtt 5 gólyócskát vízben feloldani és megitatni vele, csak előtte és utánna fél óráig ne etesd.

2009. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De igen, mindent a szájába vesz, és rágcsál, de ezt már kb. két hónapja csinálja.


A chamomillát próbáltam, de semmi hatása nem volt sajna.

Pedig minden homeos szabályt betartottam, én magam is sokszor nyúlok a homeopátiához, tisztában vagyok az alapszabályokkal.

Egyszerűen semmiféle hatással nem volt a babámra.


Más ötlet?

Van itthon viburcol kúp is, de még nem mertem neki adni.

Mivel nem látom, hogy a foga lenne, gondoltam nem homeozom feleslegesen.

2009. júl. 27. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyanígy jártunk, amikor stabilan tudott forogni. Mindig hason aludt, és amikor álmában megfordult, fel is riadt. Volt olyan, hogy csak 2 órát tudtunk aludni. :( Mi azt próbáltuk, hogy a szopipárnát betettük az egyik felébe az ágynak, így nem tudott megfordulni. De egy idő után meg ez volt a baj, úgyhogy kivettük később. A foga is problémás lehetett, attól, hogy nem érzed, nem látod, attól még mozgolódhatnak a fogacskák az ínyben. Illetve nagyon fontos, hogy megfelelően legyen öltöztetve. Mi most arra jöttünk rá, hogy a lányom nagyon utálja a meleget és a nagy melegekben egy szál ujjatlan bodyban aludt éjszaka zokni nélkül, mert olyan meleg volt a szobájában. És akkor aludt jól. És nagyon fontos a friss levegő. Ha teheted, inkább nyisd ki az ablakát bukóra éjjelre, mert csodákat tesz a friss levegő. Szóval ezeket csak azért írom, hogy érdemes végigzongorázni, hátha valamelyik beválik. :) 14 hós kislány anyukája.
2009. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Aranyos vagy, hogy ötletbörzézel velem...


A forgolódás lehet a baj.

De ha korlátozom (én ki szoktam támasztani), akkor dilinyós...


Hát úgy tűnik, lassan végigérünk a lehetőségeken, és tényleg nem oldja meg a problémát más, csak az idő...


Addig meg bagoly üzemmódba leszek kapcsolva... :-(


Köszi nektek a válaszokat!

Akkor pár hónapra bérbe adom a manót... :-)

Neeeemááááám... :-))))))))))

2009. júl. 27. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!