Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszre hányas ruhákat vásárolja...

Őszre hányas ruhákat vásároljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 15 hónapos. 81 cm és 11 kg. Most kezdtük a 86ost. 92es hatalmas?
2012. aug. 30. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha most kezdi a 86-ost, akkor őszre elég a 86-os ruha. Persze márkától is, lehet hogy valamiből 92 kell.

Én lányom 88 cm, 12 kiló, most hordja a 86-os ruhákat, a 92-es nadrágokból még kipotyog, pedig aztán van még hurka dögivel. A pólóból, pulcsiból mindegy, az nem baj, ha 92-es rajta, de nadrágból még elég bőségesen a 86-os méret.

2012. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani, mert minden gyártó más méretezést alkalmaz. Az én két éves fiam 14 kg, 93 cm, és 92-98-104-110-es ruhákat is hord. Még egy picit várj, hogy megérkezzen az üzletekbe az Őszi kollekció, szerintem max 2-3 hét, aztán vásárolj. Vidd magaddal, és mérd hozzá a darabokat, én úgy szoktam vásárolni. Végül is, ha túl hosszú a nadrág szára, azt fel elehet varrni, aztán lebontani, ugyanígy a felsők ujját is. Fontos, hogy a derékbőség jó legyen. Mindenképp próbáljatok, vagy ha azt nem szereti fogj egy felsőt, és nadrágot, ami tuti jó neki, ahhoz mérd a többit. nekem ez a módszer is bevált.

Ha most kezd belenőni a 86-os méretbe, ugyanabból a márkából még lehet, hogy nagy lesz a 92-es, de abba meg belenő tavaszra, és akkor is hűvös van még.

2012. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden márka másmilyen, én most döbbentem le, hogy a fiam egyik 104es melegítője a bokája fölé ér, a másikon meg áll... csak az egyik ilyen a másik olyan... Sajnos javaslom, a kisemberrel próbáljatok fel mondjuk két-három nadrágot-pulcsit, ha engedi, és amelyik jobban a méret, azt vidd mintának a nagy bevásárláshoz, azt csak összeméred, sokat nem téved.
2012. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet megmondani lehet egyszer csak hirtelen nő és nagyobb fog kelleni lehet nem. A fiam 15 hós 11,5kg és 87cm körül van, nagy részt 92-est most, de van már 98asa is. Neki mondjuk derékbe minden nagy.
2012. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!