Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhákat, mennyit és...

Milyen ruhákat, mennyit és milyen egyéb felszerelést vásároljak a babának télre?

Figyelt kérdés
Kell nekik harisnya pld? Vagy az a nagyobbaknak van? Ő még most született, nemrég, pár hós lesz a télen, de a téli ruhatárral bajban vagyok. A nyári az ment...talán mert lehet látni az utcán, hogy melyik babón mi van, de télen...:O)))
2008. aug. 26. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam októberi lesz. Vettünk neki meleg overált, vastag plüssrugikat, hosszú ujjú kombidresszeket, sapikat, meleg zoknikat, meleg plédet és hálózsákot az alváshoz. Altatni is hosszú ujjú, lábas rugiba fog, ha már hidegebb lesz. A harisnyával én is bajban vagyok, hogy kell-e.. Sztem a te babód már nagyobbacska lesz, adhatsz rá harit.
2008. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló rucikat vettem az okt végén születendő kislányomnak. Kiskabátot, sapit, polár overállt (netről rendeltem olcsón, varrónő varrta és gyönyörű), hálózsákot (2 vastagot,1 vékonyat), rugikat plüssből (ujjatlan, hosszú ujjú), bodykat különböző méretben (van pántos, ujjatlan, rövid ujjú, hosszú ujjú), vastag pulcsikat, zoknikat (vastag, vékony), tutyit, plédet (vastag, összecsatolható zsákká), meg persze vettem 1 harisnyát is próbának, mert nem is biztos, h elviseli magán a babó. Ezek 1 részét netről, turiból, meg kínaiban vettem, mert bementem a Brendonba, ahol 30 perc alatt több, mint 20 e Ft-ot hagytam ott úgy, h alig vettem vmit. Ezután elkezdtem keresgélni a neten mérgemben, és nagyszerű oldalakat találtam, ahol jóval olcsóbban lehet új és/v használt holmikat venni. :) Net, + kínai, + turi. Rengeteget spóroltam! :)
2008. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előttem válaszolónak: tudnál címet írni a netről? Nekem most 6 hetes a kislányom, van egy két rugi, meg body, de kell még ruhácska.
2008. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez itt a reklám helye! ;) [link] Innen vettem a kiskabátot, overállt, egy szopipárnát használtan 1500 Ft-ért, meg egy nyári ágyneműt. Most kétrészest fogok rendelni tőlük a babának. Itt a többi, ami nekem el van mentve: [link] [link] [link] (ezen Vaterázni szoktam) [link] A legolcsóbb légzésfigyelőt itt találtam: [link] Hordozót + kifejezetten Mei Tai-t kerestem: [link] és [link] Vannak még címeim, majd keresgélek még, ha találok köztük jót, megírom! Ja, ez itt a babás oldal, de én parfümöt is netről szoktam, [link] Ha vkit érdekel, ezt találtam a legolcsóbbnak. :) Remélem tudtam segíteni, és minden címet helyesen írtam be!
2008. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vok. Én a Vateráról szoktam rendelni ruhát, de pl.: vadiúj ultrahangos párologtatót kaptam ott 6500 Ft.-ért 18000 Ft helyett, ill. babahordozót is nagyon jót vettem onnan kedvező áron. (www.vatera.hu) A másik ilyen nagyobb oldal a tesz-vesz. (www.teszvesz.hu) És az angol turik tényleg jók! Márkás kisrucikat lehet kifogni jó állapotban nagyon olcsón.
2008. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Babás dolgokat találtam még itt: [link] Turizni meg több helyen szoktam (gyalogosan), pl nálunk a piacon is van, 50-300 Ft-ért ad nagyon szép, használt holmikat. Nincsenek elhasználódva, és ált. a foltok is ki szoktak jönni sima mosással v Vanish fehérítővel, ha foltosat találok egyszer-egyszer. Ezért van az, h 56-86 méret között van már rucink a szekrényben! :)
2008. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!