Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is észrevette, hogy a...

Más is észrevette, hogy a tesco-s lila pelus minősége romlott?

Figyelt kérdés
Mikor legelsőnek vettem,nagyon meg voltam elégedve vele,most meg állandóan melléfolyik a pisi!
2009. júl. 27. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi ezt használjuk régóta, de nálunk nincs ilyen probléma, nem folyik mellé a pisi. Egyszer-kétszer előfordult, de mindig bebizonyosodott, hogy én (vagy apa) raktam rá rosszul. :)

2009. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi úgy 1 hónapja használjuk, de semmi gond nem volt. 1-1 baleset előfordul. :) 4 hónapos baba anyukája
2009. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre, hogy rosszabb lenne a minősége, bár mi csak kb. háromnegyed éve használjuk, vagyis már csak használtuk, mert közben szobatiszta lett a lányom. Így csak a legnagyobb méretről van tapasztalatom.

Ezzel előfordult az utóbbi hónapokban, hogy kifolyt a pisi, de az nem a pelenka miatt volt, hanem mert már ritkán, de hirtelen nagy adagokat pisilt a lányom, és fizikailag képtelen volt a pelenka "bírni a ritmust". Egyébként meg akár 4-5 deci pisit is felszívott, néha, amikor sokat ivott a gyerek, féltégla súlyú pelenkákat szedtem le róla, mégsem folyt mellé.

Nem tudom, mekkora a babád, de lehet, hogy méretet kellene váltanotok. Én mindig abból tudtam, hogy méretet kell váltani, hogy kezdett kifolyni a pisi.

2009. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem vettem észre. Lehet, hogy kifogtál egy selejtes szállítmányt???
2009. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a lábánál változó, hogy mi folyik ki és mi nem, de ez a baba méretétől is függ! Alakulnak a kis hurkái is :D De amúgy nekem változás nincs, ugyanannyi folyik ki, mint előtte...
2009. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!