Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegyük már lejjebb a kiságy...

Tegyük már lejjebb a kiságy fekvőrészét?

Figyelt kérdés
6 hónapos lesz a kicsim, és már négykézlábra állva próbál mászni. Felkapaszkodni természetesen még nem, de ki tudja?:-). Ti mikor tettétek lejjeb a kiságyat? Már érdemes?
2009. júl. 27. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem ha már elkezd mászni, tegyétek lejjebb. Onnantól már közel van a felülés és a felállás kapaszkodva. Ártani nem ártotok vele, viszont nem kell rettegni folyamatosan. 14 hós kislány anyukája.
2009. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen már itt az ideje,mert pillanatok alatt fel fog kapaszkodva állni a kiságyban:)Én is akkor raktam lejjebb amikor már négykézláb közlekedett.
2009. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tegyétek lejjebb! :) A miénket épp tegnap tettük lejjebb, 7,5 hónapos a lányom, és arra ébredtem éjjel, hogy négykézláb állt az ágyban és hintázott... Belegondoltam, ha kikapaszkodna és kifejelne.. jajj.. Úgyhogy inkább tegyétek csak le, és mindenki nyugodtabb lesz :)
2009. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is, mindenképp lejjebb kell tenni! Hacsak nem úgy akarjátok megtapasztalni, hogy már fel tud kapaszkodni, hogy üvölt, mert kiesett a kiságyból.

Mi már 4 hónaposan lejjebb tettük, majd 6 hósan megint, és 7 hónapos kora óta a legalsó szinten van.

2009. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekünk nincs köztes állapot, van a mostani, meg a legalsó. De megfogadom, estére már lerakjuk, tényleg nem szeretném megtapasztalni, hogy milyen ügyesen tud felkapaszkodni, gondolom ő sem:-))) Köszi mindenkinek!
2009. júl. 27. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!