Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a gyerek rúg és harap...

Akinek a gyerek rúg és harap az mit csinált vele? Hogy tudnám leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
Egyre többször akar megharapni és nagyon sokszor rugdal ha nem tetszik neki valami!
2009. júl. 27. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az 11 hós babóm mindig odacsap ill. az asztalra csap,ha éppen eszik,meg rám morrant.Azt mondják,ennyi idősen még nincs hiszti.Én merem állítani,hogy van!!!Nekem toporzékolni is szokott illetve rácsot tépni sikítozva,ha nem tetszik a helyzet.

Amikor odacsap,akkor megfogom a kezét erősen,hogy érezze,ez most nem játék,és komoly hangon mondom neki,hogy nem szabad.A kezére csapni nem kifizetődő,mert mintának tekinti,hogy így kell megoldani a problémákat.

Amikor elkapta a hiszti,akkor fogtam és bevittem a fürdőbe,majd megmostam az arcát hideg vízzel.De ilyen csak kétszer volt,amikor már nagyon belelovalta magát a sikításba és nem lehetett lenyugtatni és a figyelmét elterelni.A lényeg,hogy érezze rajtad,hogy tényleg helytelenül viselkedik!

2009. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

22 hónapos


Hisztizni szokott ílyenkor mindig mondom neki, hogy mehetsz a szobádba hisztizni és akkor be is megy.

de ez a verekedős harapós módszerrel nem tudunk mit kezdeni.

A szép szó az nem jó. Már hangosan rászóltam az sem.

Az apja ráüt a lábára, de szóltam neki, hogy így csak azt látja, hogy ütöd. erre megsértődőtt és mondta, hogy ő akkor nem szól rá. oldjam meg.

amugy mindenben segít csak ezzel nem tudunk dönteni, hogy mit teszünk jól!

2009. júl. 27. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én feliratkoztam korábban a kismamablog.hu-ra és épp ma kaptam levelet tőlük egy erről szóló cikkről. Nem olvastam el,nálunk még nem aktuális, de ha gondolod, kukkantsd meg, lehet, hogy találsz valami magyarázatot vagy tippet a megoldásra.

2009. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm megtaláltam!

Belinkelem hátha másnak is jól jön!

[link]

2009. júl. 27. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!