Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ültethetem ilyen esetben a...

Ültethetem ilyen esetben a babakocsiban?

Figyelt kérdés
Babám már többször kiült oldalra négy kézlábból és a kezén támaszkodva sokáig ült így. A babakocsiban sincs el már úgy sem ha egy fokozatot emelek a háttámlán.Így kb. 30 fokban (ül). Habár ez a fokozat még inkább fekvő.A következő meg már inkább ülő.Felültethetem? Vagy meg kell várnom még a babakocsiban is felül magától?mert próbálkozik szegénykém, de hanyatt fekvésből még nem megy neki.Viszont így meg végigüvölti az utat...
2012. aug. 31. 11:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én még nem ültetném fel ennyire. attól, hogy már fel tud ülni, még elég gyenge a gerince és az a baj a babakocsival, hogy ha elfárad a háta nem tud lefeküdni, ülésbe van kényszerítve akkor is ha nem akar.

enyém 6 hónaposan ült fel úgy mint a tiéd, de csak 8 hónaposan használtuk a babakocsi sport részét mert kipróbáltuk és lecsúszott, gondolom mert nem volt kényelmes neki vagy nem tudta tartani magát. mi erre az átmeneti időre a hordozót tettük a kocsira, abból kilátott szuperül, de mégse volt ültetve

2012. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Mi úgy csináltuk, hogy eggyel feljebb emeltük a háttámlát, kb ahogy ti is. Mivel a mi lányunk is sírt, mert ülni akart, egy keményebb kispárnát tettem a háta mögé, így ki is látott, de nem is ült.
2012. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!