Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sportbabakocsit ajánlanátok?...

Sportbabakocsit ajánlanátok? (lent)

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék, ami:


-könnyű

-fektethető

-kicsit jobban szivacsozott, hogy ne fázzon fel benne a baba hidegebb időben


-esetleg átfordíthatő tolókaros, tehát mindkét irányból tolható



Ha tudtok, légyszi linkeljetek is, köszi :)


2012. szept. 1. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! A mi sport babakocsinkról tudok irni, könnyü 5 kg, majdnem vizszintesig dönthető, és téliesithető, vagyis van hozzá lábzsák. Sajnos a tolókar nem átforditható, de van egy kukucskáló ,ahol belátsz a babához! Hátránya számomra annyi, hogy, müanyagkerekes, de 1 év garival vettem, igy mielőtt lejár, kicseréltetem! :) Egyébként beköthető benne a baba, én imádom!! A link :

[link]

2012. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most nyáron quinny zapp xtra babakocsit vettem. Szerintem ez minden felírt igényt kielégít:

[link]


Vastagabb ugyan, de nem olyan párnázott mint a buzz, hogy télen meleg lenne viszont lehet bele venni TERMO bundazsákot amivel viszont már maximálisan megfelel. Ráadásul ezt nagyon-nagyon kicsire össze lehet csukni és egy utazóágy táska szerű hozzá való táskába bele lehet tenni így a válladon is simán feldobhatod. Az ülés résznél a tetejét is félbe lehet hajtani meg az alját is összecsukni és nagyon kicsi lesz. dönthető 3 fokozatban, átfordítható, 15kg-ig jó, esővédő és adatper van hozzá hogy külön később 2. babához vehetsz hozzá egy mózest(quinnynek van összecsukható mózese is!) később vagy egy hordozót. Biciklire is fel lehet tenni a váz oldalára összecsukva! Nézz utána!


[link]


Itt leírnak mindent. Mi imádjuk! Mi vettünk bele egy aero sleep betétet most nyárra és imádjuk. nem izzad bele a kicsi a kocsiba. Nagyon szuper vétel volt!

2012. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!