Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvigyem 3,5hós babámat...

Elvigyem 3,5hós babámat orvoshoz, még mindig remeg a lába?

Figyelt kérdés

Már a születésétől kezdve remeg neki,evés,alvás közben,vagy csak ha valaminek neki támasztja.

A házi orvos fel állitotta őt ugy nézte meg hogy remeg-e neki,de ugy nem,ez volt 2hónapos korában!


2012. szept. 1. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elvinném. Remélem nincs semmi komoly baja a babucinak, de jobb lenne másik orvossal is megnézetni.
2012. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hát szerintem is elviszem őt,én is remélem hogy nincs baj.

2012. szept. 1. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek a keze remegett, kapott kalciumot még a kórházban, és elmúlt.
2012. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minkét gyermekemnek volt ilyenje,tremor,ca és mg-t kaptak,hamar helyre jött utána
2012. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az én fiam már 9 hónapos, és nekünk is volt ilyen problémánk. Minden pelenkázásnál, ha letettem a pelenkázóra, vagy ha nekem támasztotta a lábfejét, mindig remegtette a lábát, főleg a bal oldalit. Több dokitól is megkérdeztük, de mindenhol azt mondták hogy ki fogja majd nőni. Végül kaptunk beutalót a neurológiára amikor 3 hónapos volt, de megnyugtattak hogy 4-5 hónaposan elmúlik.El is múlt kb 5 hónapos korára. :) Szóval ne aggódjatok, kinövik, nincs velük semmi baj. Persze ha megnyugtat, kérjetek a gyermekorvostól a neurológiára beutalót. De nyugi....én is paráztam miatta rendesen. Még fejletlen picit az idegrendszere, ennyi az egész. Fiam teljesen rendben van, jól fejlődik, egy igazi sajtkukac lett belőle....néha kettőt is kitesz. :-)
2012. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!