Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sima Beba, és a HA Beba...

A sima Beba, és a HA Beba sűrűsége között van külömbség?

Figyelt kérdés
Elfogyott a tápink. A boltban BEBA2-est vettem, ami nem HA. Ránézésre kicsit hígabbnak tűnik. Ebből többet is eszik a lányom úgy 60-70 ml-el. Vagy csak épp most nőtt az étvágya?
2009. júl. 27. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint meg pont hogy sűrűbb a Beba 2es mint a Ha-s. De a HA az hipoallergén, de ha már most a 2eset adtad neki utána felesleges megint a Ha-s tápszer.Simán folytathatod a 2essel.
2009. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A HA-s tápszer sőrübb mint a sima.mi is 2 est eszünk de abból is HA-st,mert ekcémás a baba.de egyszer nekem is véletlenül simát irt a doki amit ki is váltottam,mondván késöbb kipróbálom,de egy ismerősömnél láttam,hogy a Ha sokkal sürüb.de ez a táplálását szerintem nem befolyásolja.inkább nől az étvágya.
2009. júl. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!