Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a külömbség a hideg és a...

Mi a külömbség a hideg és a meleg párásító között?

Figyelt kérdés
Nagyon száraz a levegő a gyerekszobában.1 éves kislányom nem tud nyugodtan aludni,egyfolytában felébred mert szomjas.Láttam olyat is hogy hideg és melegpárásító egyben.Tehát váltani lehet mikor melyiket használom!?Melyik jobb a babáknak?
2011. júl. 26. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A hidegpárásító kell.


Melegpárát, én úgy emlékszem gyerekkoromban, akkor kellett, mikor be volt dugulva az orr és cseppentettek bele valami akármit és azt lehetett inhalálni. De ma már nem javasolt, mert belesül a trutyi.

Illetve melegpára van a kozmetikusnál.

2011. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hidegpárásítót vegyél. A meleg nem tudom mire jó...

Nekem kruppos a lányom, csak a hideg jó rá. De száraz levegőjű helyiségbe is az kell.

2011. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is van hidegpárásítónk, mert elég száraz az egész lakás és simán kiszárad tőle a torkunk.
2011. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!