Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokszor ébredő, anyát akaró...

Sokszor ébredő, anyát akaró babák? Hogy éltétek túl azt az időszakot?

Figyelt kérdés

Babám több mint egy hónapja éjjel többször kel, csak hozzám bújva alszik vissza, de ha betenném az ágyába, már ébred is. A nappali alvások is úgy működnek, hogy mellé fekszek, ha elalszik kiságy.

Sok mindent kipróbáltunk már: hagytuk sírni, apa ment be hozzá, ringatás, több szilárd kaja, fogzás enyhítés.

De igazából a vége mindig ugyanaz: akkor nyugszik meg, és alszik, ha mellette fekszek.

Ez eddig nem volt divat, külön szobája van, letettük, aludt. Gondolom a szeparációs szorongás időszakát éljük.

Nyugodjak bele, hgoy most csak mellettem alszik, vagy valahogy (de HOGY?) tegyek ellene?

Tanácsok, tapasztalatok?


2009. júl. 28. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a foga miatt ilyen nyűgös. Sajnos nálunk is így van, mikor jön a foga, ott kell ülni mellette, míg elalszik. Ez van, majd jobb lesz később. Ha téged akar, hát add neki magad.
2009. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy fentebbi kérdésre válaszoltam az imént, nagyon hasonló az a kérdés is. nálunk nyolc hónaposan jelentkeztek ezek a tünetek, addig másfél hós kora óta végigaludta az éjszakát magától, kényszer nélkül, külön szobában. aztán egyik napról a másikra nagy ordítás és nem volt hajlandó aludni csak mellettem. Ha kiságyba visszaraktam már sírt is. Úgyhogy rögtön mellettem kezdett aludni az lett a megoldás a nyugalom érdekében, este héttől reggel hétig gubbasztottam az ágyban mellette, de így legalább aludt ő is, én is. 10 hónaposan már álmában vissza lehetett tenni, de ébredt többször. 11 hónapos most, egy hete ha álmában visszarakom, akkor alszik reggel hatig. Viszont se nappal se éjszaka nem hajlandó az ágyába elaludni. Én meg nem vagyok hajlandó sírni hagyni.szerintem ha már felfogja, hogy éjszaka sem túnök el megoldódik ez a probléma.
2009. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!