Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetesen vitették ki...

Hány hetesen vitették ki először sétálni a babát? Mármint babakocsival?

Figyelt kérdés
2 hét múlva szülök,mikor vihetem ki leghamarabb majd?
2012. szept. 3. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
július 15-én szültem, 18-án jöttünk haza és másnap már kint voltunk egy kicsit sétálni. Az első hosszabb séta 2 hetes korában volt (kb. másfél óra). Azóta is imád sétálni!
2012. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kiviheted egyből, szép idő van.
2012. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is másnap mentünk ahogy haza jöttünk....... Tavaly ilyenkor szültem :)
2012. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elvileg két hetes korában kell elkezdened nyitott ablaknál "szoktatni" a kinti levegőhöz, aztán fokozatosan kivinni 10-15-20-30 percekre sétálni.


Én ezt a rendszert már az első gyereknél sem tartottam be, a másodiknál meg már a nagy miatt nem volt életszerű, pedig most is elmondta a védőnő,meg téli baba volt. Csak nem tudom, hogy gondolta, hogy mindkét gyereket felöltöztetem, majd 10 perc múlva bejövünk, amikor a nagy hozzászokott a hosszabb kintlétekhez.

2012. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1-2 hetesen már elviheted egy fél, 1 órás sétára.
2012. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én júniusban szültem.Az orvos azt mondta a kórházban, hogy az ablaknyitogatós módszert elfelejthetjük, mert jó idő van és mikor visszük haza a babákat, akkor már ugye, máris levegőn van.Én már másnap kivittem kézben 5-10 percre, igaz szép idő volt nagyon.
2012. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4, de én télen szültem. Ilyen időben akár mindjárt kiviheted.
2012. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem már 2,5 éves a kislányom,márciusban született.Csütörtöki nap született,hétfői nap jöttünk haza és szombaton már levittem 5 percre,vasárnap 10-re.Kedden meg már mentünk tanácsadásra(1,5 hetes volt).Onnantól kezdve mindennap mentünk.Pedig még akkor nem volt valami jó idő.
2012. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2012. szept. 3. 17:35
 10/10 anonim ***** válasza:
6 naposan.
2012. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!