Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjatok nekem ötleteket...

Adjatok nekem ötleteket légyszi! Miket főzzek magunna, amiket egy éves kisfiam is megehet?

Figyelt kérdés
Nem recepteket kérek,csak ötleteket,mert már kifogytam belőlük.Olyat szeretnék főzni magunknak,h Ő is ehessen belőle!Köszi előre is!
2009. júl. 28. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

töltött patiszon

rakott krumpli: a fehérjét szedd le a tojáról főzés után. és eheti

paprikás krumpli

rántott patiszon

palacsinta

natúr husi párolt körettel

hal krumplipürével, neki tápszerrel

én ilyesmiket szoktam főzni

2009. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
túrógombós, spagetti carbonara, lecsó. ezek jutottak még eszembe:)
2009. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bármit főzhetsz, és a csípőspaprikát az asztalnál tegyétek csak rá! Mi az, amit nem adsz még neki?

Fejtettbableves, almatorta, lecsó (lájtos) krumplipüré, fasírt, főzelék. Sült hús, főtt hús, tészta. Saláta, és összeaprítod. Ecet nem kell neki, esetleg citromlé.

Tojás, gomba, máj.

2009. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 évesnek mondjuk gombát ne, de amúgy mást már ehet.
2009. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ehet lecsót?
2009. júl. 28. 12:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém a lecsó szaftját eszi csak.

Tegnap rizses hús volt, imádta, ma szilvásgombóc, azt is megette. Én mindenből megpróbálok adni neki, leveseket, tésztákat, grízes tészta, bolognai, krumplis tészta, spenót, sóska, pizzát is kóstolta, nem volt rajta csak sonka, kukoricával. Uzsonnára tegnap kukoricapelyhet kapott. Megkóstolta a kelkáposztát, azt nem ette meg. Sült csirke, a combból is adok, meg a mellehúsát is, zöldbabot is megette. Rizs, krumpli, én a sült kruplit is odaadom. Zöldköret kicsit necces, mert a borót egyenként nyomogatom ki a burokból, azt még nem eheti, úgy tudom.:)

2009. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Borsó akart lenni, azt nyomogatom egyesével:)a
2009. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!