Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit készíthetnék a babámnak?...

Mit készíthetnék a babámnak? 5 hónapos múlt a babám,4 hónapos kora óta hozzátáplálok, de most már nincs semmi ötletem, hogy mit készíthetnék neki ebédre és uzsonnára. Adjatok ötleteket légyszi!

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nehéz úgy ajánlani, ha nem tudjuk, hogy mit eszik már! Nálunk pár napig a sláger a gyenge zöldségleves volt: krumpli, répa, petrezselyem, esetleg paszternák, én zellert és egy szál petrezselyemzöldet is tettem bele.
2010. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyümölcs keksszel vagy ha adtál már rizst akkor rizs gyümölccsel. Babapiskóta, baba gríz vagy tejpép csak hipoallergén.
2010. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mit eszik? Répa, krumpli, kóstolta a csirkemájat (nem sokat, csak egy kicsit) borsó és paradicsom kivételével szinte minden 4-5 hónapos kortól adható bébiételt végigzongoráztam már. A gyümölcsöket nem igazán szereti, az almát pláne nem.

Eszik rizspépet (érdekes módon abban szereti az almás-banánosat), vaníliás tejbegrízpépet, ezeket a dm-ben veszem, de szeretnék én is főzni, csak nincs fantáziám, és azt sem tudom, hogy kell elkészíteni. :-(

2010. júl. 11. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! írnék privit, hogyan kezdted a hozzátáplálást 4 hónaposan, minden érdekel ezzel kapcsolatban, de nem tudok, nincs kint a link, ami negedne levelet írni....

sajnos én csak offolni tudok

2010. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon jó receptek vannak.

2010. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 hósan kezdheted a csirkét, pulykát, nekem azt mondta a védőnénim, hogy minden nap kéne neki adni husis kaját. (Bár nekem ez kicsit furi, mi se eszünk minden nap húst...vagy rosszul gondolom?)
2010. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! A link az nagyon jó, nagyon tetszik!
2010. júl. 11. 13:22
 8/8 anonim ***** válasza:
ez a link nagyon szupi!!!sokat segítettél nekem is ezzel:D4.5 hónapos kislány anyukája
2010. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!