Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti milyen fürdetővel...

Anyukák! Ti milyen fürdetővel fürdetitek a babátokat, hogy olyan igazi "baba illata" legyen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mind a két gyermekünket a gyógyszertári fürdetővel fürdettük, fürdetjük még most is, a lányomnak olyan 1 éves koráig volt babaszaga, a fiam már elmúlt 2 éves, amikor még mindig állandóan bújtam bele és szaglásztam

ebből nekem az következik, hogy nem a fürdető a felelős ezért, fogalmam sincs, hogy mitől függ, de nagyon jó votl sokáig szimatolni

2012. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem a fürdetőtől van babaszaga:)

Egyszerűen ilyen az illatuk. Nekem pl mindig azt mondták, hogy az anyatejes babának van babaszaga, ennek ellenére a lányomat is mindenki élvezettel szaglászta, pedig ő jórészt tápos volt.

2012. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
gabi babafürdető+hintőpor és sudo krém én ezt az elegyet érzem babaszagnak:)
2012. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hidrophiles krémmel, és este kap egy Jhonson's-os (lehet nem jól írtam bocsi) jó éjszakát tejes masszázst. De az öblítő illata miatt is van nekünk jó illata, mindenki azt mondja olyan JJ illata van.
2012. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én Neogranormon folyékony szappannal fürdetem+Johnson's nyugtató aroma hintőpor+Neogranormon.
2012. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gabi édes álom fürdetővel :) Még én is azzal zuhanyzok :P
2012. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem akarok senkit megbántani, de a felsoroltaktól max. vegyszerszaga lesz a babának. Ezt nem kellene összekeverni a baba illattal.Én hamar leszoktam az ilyen tisztítószerek használatáról, miután megtudtam, hogy a legtöbb babaápolási termék rákkeltő (Neogranormon, J&J, Gabi). Érdemes utánajárni az összetevők mit is takarnak, mit ken sok anya jóhiszeműen a babára. Ahogy tettem én is, míg nem tudtam, előszeretettel használtam. Míg csak nem ekcéma gyanús lett a babám. Azóta csakis tiszta víz+ olívaolajos Mannaszappan. Nehéz átállítani az ember gondolkodását a natúr dolgok felé, de utána érezhetően jobb...:-) [link] Érdemes venni a fáradságot, és megnézni, mivel fürdetjük a gyerekeinket.
2012. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a fürdetőtől lesz baba illata, de hogy válaszoljak a kérdésre, én frezyderm babafürdetővel fürdetem a lánykámat.
2012. szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
gabi édes álom fürdető és ariel mosóporral mosott pizsi nekem ez olyan babás illat:)
2012. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan. Ha rákkeltő lenne egy dolog ami egy újonnan született kis testtel kapcsolatos forgalomba lenne mééééég???? Nem hiszem, ne haragudjatok. Van ismerősöm aki csak és csak naturális gondolkodás módú és mégis ekcémás....... Na most akkor kérdezem én ez miért van illetve lenne összefüggésben?? Ne haragudjatok de ez a tény kicsit olyan szagú mint az Orvosok vs. Természet gyógyászok. Köpködik egymást holott minden csak felfogás kérdése.
2012. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!