Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért gondolja mindenki azt,...

Miért gondolja mindenki azt, hogy ha valaki 20 évesen szült, az vagy nem járt iskolába, vagy nem dolgozott előtte, vagy kissebbséghez tartozik?

Figyelt kérdés
20 évesen szültem a kislányomat,és nekem fáj(tudom nem rám értik,meg nem ismernek),hogy mikor olvasok egy fiatal anyáról,akkor mindenki azt gondolja,hogy vagy nem járt iskolába,vagy nem dolgozott előtte,vagy kissebbséghez tartozik.Én is 20 évesen szültem,mégis nagyon jó jegyekkel leérettségiztem,utána több,mint egy évet dolgoztam(mégcsak nem is gyárban,hanem Vodafonnál),és kissebbség sem vagyok,és egy komoly,négy éve tartó kapcsolatba szültem
2009. júl. 28. 12:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is 20 évesen szültem, és részt kaptam mindebből. A néniktől a boltban, "szegény kislány, felcsinálták...", meg tényleg az az általános lenézés, hogy "még érettségije sincs". De az a durva, hogy én egyetemről mentem szülni, nem is a legrosszabbról ráadásul. Szeptemberben folytatom, hiszen jobb életet akarok később a családomnak.

Most a Háború és békét olvasom Tolsztojtól. Ha kiírhatnám a homlokomra, meglepődnének az emberek:D

2009. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!