Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittétek először nagybev...

Mikor vittétek először nagybevásárlásra a babátokat szupermarketbe? Vagy hogy oldottátok meg, ha apa dolgozott, és semmi nem volt otthon?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 8 hónaposan vittem először. Akkor már tudott ülni (a bevásárlókocsiba ültettem) és vígan elnézegette a színes forgatagot. Ennek ellenére nem viszem sűrűn, ha lehet, akkor anyura hagyom. De már láttam egész pici, néhány hetes babákat is mózesben, biztos ők se tudták kire hagyni a kicsit.
2010. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

4-5 hónapos lehetett. De a Tescoba járok és ott rendszerint pár hetes babákkal is összefutok. Engem is meglep, pedig nem egyedül hozza a mama. Apuka is ott van.

De ha te nem tudod máshogy, akkor vidd. Max. figyelj, hogy ne köhögjék össze és ne hajolgassanak be a babacipelőbe se.

2010. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Nem szeretem beleültetni a bevásárlókocsi ülőkéjébe, mert ki tudja, hogy ki fogdosta előtte és a babám meg mindent nyalogat. Kendőt viszek és azzal leterítem az ülőke résznél, ha nincs más mód.
2010. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. az enyém hálistennek nem nyalogatja a bevásárlókocsit. Alá egy újságot szoktunk rakni, arra ül.
2010. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én kéthetesen vittem először, nyár volt mondjuk, és hónapokig nem hagyhattam senkire, sokat szoptattam. Magamra kötöttem kendőben, végig aludt, nem fért hozzá senki, szerintem nem gáz.
2010. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi 1 hetes kora óta sétálunk, 2 hetes korától vásárolni is járunk. Nem jött fel a kaja magától.
2010. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4-5 hetesen.
2010. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 hónaposan vittem először a kislányomat a Tescoba. Babaruha akció volt és apa nem annyira jó az ilyenben. :)) Este 10-kor mentünk, nem volt szinte senki. Magamra kötöttem egy kendővel amikor kiszálltunk a kocsiból, nézelődött, aztán elaludt. :))

16 hetes kislány anyukája

2010. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azthittem csak én vagyok olyan,hogy éjszaka viszem a gyereket:D Jól van ezen szerint nem:))Én is kenguruban vittem és olyan jól aludt,hogy öröm volt nézni ^^

Az enyém még 2 hónapos sincs:))

2010. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kb. 2 hónaposan. Mai napig nem hagyom senkire,mondjuk nem is nagyon van kire csak max. az apjára, de bevásárolni együtt megyünk mindig, így jön a baba is.
2010. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!