Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok légzés figyelőt?

Használtok légzés figyelőt?

Figyelt kérdés
Szeretitek?Nem csippant be nektek tévesen?
2012. szept. 4. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
nem. elsőnél sem használtunk, inkább figyeltük gyakran.
2012. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fiam most 7 hós, a kezdetektől használjuk. Ez idő alatt 3x csipogott tévesen, de csak az elem merülése végett.
2012. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem használtam soha.
2012. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Használunk, Angelcare. Engem megnyugtat, főleg amikor náthásan vagy lázasan alszik (és én is). Egyszer csipogott tévesen, de meg kellett igazítani csak. Egyébként ajándékba kaptuk és járt hozzá kuka meg bébiőr :)
2012. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Használtam, mert nagyon parás vagyok, és ha már létezik ilyen szerkentyű, miért is ne próbálnánk ki.


1éves koráig használtuk. Egyszer csippant be 3 hetesen, azonnal rohantam, felkaptam, megrázogattam, és akkor vett egy óriási nagy levegőt majd sírni kezdett.

Többször úgy csippant be hogy elfelejtettem kikapcsolni mielőtt a kisfiam kivettem a kiságyból.

2012. szept. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
használtunk a nagyobbnál is, meg most az ikreimnél is, de sokszor csipogott tévesen, elemet cseréltünk de ez nem segített, elvittük beméretni, ott azt mondták, hogy tökéletes. Ezután is csipogott tévesen, egyszer kórházba is kerültünk az ikrekkel, ahol egyszerre használtuk a kórházi, és az otthoni légzésfigyelőt, az otthoni csipogott a kórházi nem, szóval ezután nem használtuk.
2012. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Az első 5 hónapban használtunk, elem merülésekor csippant, rohantam be, aztán a sokadiknál fogtam és eltettem, mindig megijesztett. Feleslegesen.
2012. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szerettem. amint a megfelelő érzékenységre állítottuk, nem csipogott be hiába.

a második babánál többször is jelzett, még 7-8 hós korában is, szerintem jogosan, mivel akkor már le sem tud mászni róla. Szerintem nekünk kifejezettem hasznos volt. A másodiknál ezért, az elsőnél meg azért, mert tudtam, hogy él :)

2012. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi használunk, kétszer csipogott, nem tudom, hogy tévesen-e, mert kb 3-4 mp után abbahagyta a csipogást, én azt hiszem tényleg nem vett levegőt, vagy olyan mélyen aludt, hogy nem érzékelte a kütyü. Mindenesetre a csipogásra felébredt, de vissza is aludt azonnal. Én úgy vagyok vele, inkább csipogjon 1-2-szer tévesen, minthogy ne legyen és baj legyen.
2012. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, használjuk. Én úgy voltam vele, hogy inkább legyen egyel kevesebb rágókája/szundikendője/zenélővetítőforgóizéje, de olyasmin nem spórolunk, ami az életét mentheti meg.

Riasztott már tévesen, amikor valahogy leszedte magáról (pelenkára csíptethető). Van egy olyan funkciója is, hogy ha kimarad egy légzés, akkor nem riaszt rögtön, hanem megrezegteti a baba hasát, hogy felébredjen. Na ilyen viszont többször is előfordult, szóval lehet, hogy már többször megmentette az életét.


Nem akarok kötekedni, de nem értem az első válaszolót. Mi az, hogy gyakran figyeltétek? Éjjel-nappal a kiságya mellett virrasztottatok éberen, figyelve, hogy lélegzik-e? Mert elég, ha csak 5 percre hagyjátok egyedül alvás közben, annyi idő alatt is megtörténhet a baj.

2012. szept. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!