Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a lenti linken látható hordozóról (kenguru)?

Figyelt kérdés
Volt esetleg valakinek ilyen,érdemes megvenni?
2009. júl. 28. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lenti link nélkül nehéz lesz válaszolni :)
2009. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsi,a link lemaradt :-)

2009. júl. 28. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is néztem ezt a Brendonban,fel is próbáltam,jópofa,de az a baj,hogy csak fekve lehet benne a babó,és nekem egy kicsit elállt a testemtől illetve nem símúlt úgy hozzám mint a hordózókendő.Az eladó csajszi is inkább a kendőt ajánlotta.

Én ezt vettem helyette,pedig nekem is tetszett nagyon.


[link]

2009. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

15:17-es vagyok!

Illetve ezt mert a pirosat elkapkodták és a kékből is akkor ez volt az utolsó.Amúgy nagyon kényelmes és könnyű felvenni.

[link]

2009. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlságosan drága!! Én Mai-Thai kötözős kengurut használok!! Sokkal biztonságosabb és a kilenc hónapos babámat is tudom benne cipelni.. A fekvőt max két hós koráig viseli el a baba mert azután már szeretne nézelődni!! Van egy MaiThai készítő barátnőm ha gondolod megadom a számát.. Persze nem ilyen drágáért dolgozik!!! ha kell írj privit!
2009. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

babaerszényként megtalálod máshol (olcsóbban) is. Nekem van, feküdni utál benne a gyerek. Előre ezt nem tudhatod.

Azóta nagyobb (3 hós) és úgy csücsül benne békapózba húzott lábakkal, mintha kendőben lenne. Így már jó... de ebben szerintem azt nem tudná.

én babakozelben.hu-rol vettem

2009. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.igazából van egy kengurunk(infantino esey rider)nagyon szerette a fiam,csakhogy ebbe nem merem beletenni az újszülött babát.És ahogy tervezzük a tesót,még a nagyobbnak is kell majd kocsi.azért gondoltam egy ilyen "fekvőre".

De ugye ez most még csak terv.Ha aktuális lesz jelentkezem a "készítő" nél.

2009. júl. 28. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!