Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Tényleg igaz, ha a...

Anyukák! Tényleg igaz, ha a baba külön szobába alszik a szüleitől, akkor nyugodtabban alszik és hamarabb átalussza az éjszakát? Van olyan aki ezt tapasztalatból tudja?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk,de még együtt alszunk a 9,5 hós kisfiúnkkal,aki persze remekül nem alussza át az éjszakát,pedig most nem is fogzik.

A 2 szoba közel van egymáshoz,van légzésfigyelő is.

Szívesen megpróbálnám ezt a variációt is ha tényleg használ a gyereknek.

Bár attól félek,nem hallanám meg a sírását ha mélyebben alszom,de még nem próbáltam...


2012. szept. 5. 13:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ Neked is utolsó és a szurkolásodat is :-)

Valahol én is túl könnyűnek gondolnám,hogy ezzel megoldódna a problémánk,de megpróbáljuk hátha...

2012. szept. 5. 19:02
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

A mi babánk velünk alszik egy szobában, fél éves koráig az ágyunk mellett, most már a szoba másik felén. 3 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Most kilenc hónapos.

2012. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos meghallanád!

Az én lányom a kezdetektől külön alszik, nem tudom, h van-e összefüggés, de 8hetes kora óta átalussza az éjszakát! Este 6-7től reggel 8-ig! Nemrég építkeztünk, be kellett rakjuk a szobánkba 2 hétre! Még életébe nem aludt olyan rosszul! 3×-4× is felriadt éjszaka... Ahogy a szobájába került, újra aludt rendesen! 6hós a lányom. Szerintem ne aggódj, próbáld meg és ha pár nap alatt látod, h okés, akkor maradjon így, ha meg látod a fiadnak nem tetszik a változás, akkor vissza a régibe! De szerintem mindenkinek jobb, ha külön van a gyerkőc! :)

2012. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó kettő válaszolónak is!
2012. szept. 5. 21:26
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekünk 4,5hónapos a fiam, velünk alszik egy szobában és kb 3hós kora óta átalussza az éjszakákat.

Így nekünk eddig nem volt gond a közös szobával és nem a külön szoba oldotta meg az éjszaka átalvását.

2012. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Jó nektek utolsó!

Szerencsések vagytok!

Köszönöm a válaszod!

2012. szept. 6. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!