Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Tényleg igaz, ha a...

Anyukák! Tényleg igaz, ha a baba külön szobába alszik a szüleitől, akkor nyugodtabban alszik és hamarabb átalussza az éjszakát? Van olyan aki ezt tapasztalatból tudja?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk,de még együtt alszunk a 9,5 hós kisfiúnkkal,aki persze remekül nem alussza át az éjszakát,pedig most nem is fogzik.

A 2 szoba közel van egymáshoz,van légzésfigyelő is.

Szívesen megpróbálnám ezt a variációt is ha tényleg használ a gyereknek.

Bár attól félek,nem hallanám meg a sírását ha mélyebben alszom,de még nem próbáltam...


2012. szept. 5. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

meghallod ne aggódj.


nekünk lányunk 3 hós koráig aludt a szobánkban, de 2 hósan már átaludta az éjszakát.


most a másodiknál is megy 3 hósan a szobájába, mert szerintem minél tovább van veletek annál nehezebb másik szobába áttenni.

2012. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, főleg ilyen nagy babánál. Sokszor egymás szuszogása miatt vannak éjjel a megébredések, ha egyedül alszik, akkor csak átfordul egyik oldalásról a másikra ilyenkor, de nem feltétlenül kéri a mamit. Nálunk is ez volt, és a családban több gyereknél is, hogy remekül tudtak aludni a külön szobában, és a 9,5 hónap már tényleg nem olyan kicsi. Hajrá!
2012. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nálunk mikor az első született egy szobában aludt velünk, minden éjjel megébredt kb 14 hónapos volt mikor külön szobát kapott azután az éjszakák nagy részét átaludta.


A kicsi is egy szobában volt velünk de ő hamarabb kapott külön szobát 10hónapos volt. És utána ő is átaludta az éjszakákat.

2012. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Elejétől kezdve külön aludt a lányunk. Volt légzésfigyelő is 6 hónapos koráig.

2 hetes korától hason aludt el, másképp nem is tudott.

7 hetes korától átaludta az éjszakát. Bár ő 3. héttől napi 6× evett, majd 7. héttől napi 5×.

Reggel fél7-7 fele kelt és fél9-9 fele aludt este.


Most 14 hónapos. 8-kor kel és 8-fél9kor már alszik.

Imád aludni:))

Olyan, mint az anyja.

2012. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 hónapos lesz 1 hét múlva, elejétől fogva külön szobában alszik, 2 hónapos korától átalussza az éjszakákat. Szerintem ha közös szobában aludnánk, felébresztenénk egymást, senki nem tudna pihenni.
2012. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De szuper!!!!!Köszönöm a válaszokat!!!!!

Remélem nálunk is csak ez lesz a titok nyitja:-)

Már ma meg is próbáljuk az apjával!

Biztos fura lesz,de igyekszem megszokni!!!!!

2012. szept. 5. 13:44
 7/16 anonim ***** válasza:

szia, 2 gyermekünk van. 2,5 éves kislány, 3 hónapos kisfiú. Mindkettő születése óta külön szobában alszik (a 2 gyerek együtt van, egy szobában), mindkettőjük 2 hónapos korától átalussza az éjszakát.

Sok sikert Nektek is!

2012. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi neked is utolsó!
2012. szept. 5. 13:49
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát bocsi, de én leszek, vagyis mi leszünk az ellenpélda. Kisfiam kezdetektől külön alszik, 4 hónaposan átaludta az éjszakát egész 8 hónapos koráig, azóta kb 5x aludta végig az éjjelt, most 21 hónapos. Mindent kipróbáltam ami létezik, sajnos ő ilyen, remélem hamar kinövi. Mondjuk attól nálatok bejöhet a külön szoba, szurkolok.

2012. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, jah az lemaradt, hogy biztos, hogy meghallod, mi külön szobában vagyunk, ráadásul mi galérián fönn és kb 2x volt olyan, hogy a párom szólt, hogy nyöszörög a gyerek, általában rögtön az első nyüszire kipattanok az ágyból.
2012. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!