Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos baba fejlesztése?

2 hónapos baba fejlesztése?

Figyelt kérdés
Anyukák, hogyan töltitek 2 hónapos babátokkal az ébren töltött időt? Hogyan játszotok vele? Játszószőnyeg, éneklés...?

2012. szept. 5. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
2 hónaposon mit akarsz fejleszteni? Neki még az ágyában van a legjobb helye! Adok a kezébe egy kis kendőcskét,de még az sem igazán érdekli. Ha ébren van,akkor sem kell mindig játszani vele. Fedezze fel egyedül a környezetét. Attól jobban fejlődik,mintha játszom vele.
2012. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beszélj hozzá, dúdolássz, énekelgess neki.

Én hasra rakom a kiságyában és mivel már jól tartja a fejét, elég sokáig elnézegeti a kiságy végébe állított pl.:baba textilkönyvet.

Vagy ha háton fekszik a babakocsiban felfüggesztek neki valami kis színes nézegetnivalót.

Egyébként mostanában fedezte fel a kis kezecskéit.

Esténként fürdés elött beolajozom, megmaszírozom.

Más fejlesztés egyenlőre nem kell neki.

2012. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, en is igy csinalom ahogy irtad kedves masodik valaszolo, szereti ha enekelek neki, ha setalok vele a lakasban es nezelodhet a vallam folott... Kivancsi voltam hogy mas hogyan velekedik errol:) az en babam meg nem fedezte fel a kezet (2-an volt 2 honapos), de mar kivancsian varom:)
2012. szept. 5. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam épp ma 2 hónapos.Nagyon szereti ha fütyülök neki,állandóan mosolyog.játszószőnyegre is szoktam tenni,de vigyázni kell arra is hogy ne érje túl sok inger se,mert nyűgösek lehetnek,és nehezebben alszanak el.egyébként már attól fejlődik ha csak figyel,számukra minden újdonság,szóval sztem sehogy nem kell fejleszteni,fejlődnek ők szépen maguktól...
2012. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!