Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok kicsire összecsukh...

Ajánlanátok kicsire összecsukható jó minőségű sport babakocsit?

Figyelt kérdés
Leírnátok, hogy miért jó?

2012. szept. 5. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

quinny zapp


mert:

- kicsire összecsukható

- jó minőségű

2012. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi Milly-Mallyt vettünk, esernyőre csukható. Bár mi földúton lakunk, itt annyira nem előnyös, de sima aszfaltozott úton szerintem szuper. Könnyű, egyszerűen össze lehet csukni, 2 fokozatban dönthető, kis helyen elfér. Igaz, hogy lábzsák nincs hozzá (nem tudom, hogy ezekhez szokott-e lenni), de télen innen, ahonnan lakom, úgysem indulnék el babakocsival.
2012. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pierre cardin ps 568

Beirod a google-ba, akkor meglátod, mennyire szupi! Könnyü, összecsukni egyszerü (esernyőre csukható) könnyü vele közlekedni..mi imádjuk.

2012. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-dik vagyok! Elfelejtettem, hogy lábzsák van hozzá, és nem kerül horror árba!
2012. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

BabyLuxe Rimini (mi brendonban vettük).

-hevederrel állítható a háttámla, ami nagyon masszív, kemény, rendesen tartja a hátat

- Kupolája teljesen előre húzható, így véd a széltől is.

- tömegközlekedésre jó, könnyű, 6 kg a kocsi

- lapra csukható

- tálca van előtte ami levehető, könnyebb ki be rakni a babát

2012. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!