Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan sport babakocsit...

Létezik olyan sport babakocsit, amit mindkért irányból lehet tolni, kicsire összecsukható és esetleg megfizethető is? (kb 30e)

Figyelt kérdés
Már hetek óta keresgetem a megfelelőt... Segítsetek!!
2010. máj. 1. 22:07
 1/7 A kérdező kommentje:

A pierre cardin sajnos nálunk csalódást okozott, azt semmiképpen nem szeretnék. A többi meg vagy hatalamas összecsukva is, vagy megfizethetetlen :(

Mindnekinek ilyen nehéz babakocsit választani? Vagy túl sok elvárásom lenne??

2010. máj. 1. 22:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Chipolino,Dema!Pc semmiképp!!
2010. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyet kerestem, végre rátaláltam: Chipolino Ultra - a babaszafari.hu -n találsz róla infot.
2010. máj. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ultra naggggyon tetszik! :) De képzeld, a férjem azt mondta, h nagy :( Pedig én már belementem volna, h ezt vegyük meg. Most PC van, és az baromi nagy összecsukva. A férjem szerint ez kb ugyanakkora. Ahhh...
2010. máj. 2. 08:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem,szerintem a chipolino kisebb!
2010. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

00:15-s vagyok

Szerintem nem nagy, könnyű is. :)

Bár a nagy szerelmem Graco Alano Flip It volt. De sajnos csak az USA-ban árulják és nem szállítanak Európába. Sehogy nem tudtam megszervezni a szállítást. Ha neked van kint ismerősöd, talán az is szóba jöhet - bár méreteiben szerintem olyasmi mint az ultra és itthon a garanciát is tudod érvényesíteni.

2010. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2010. máj. 3. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!