Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kicsire összecsukható...

Milyen kicsire összecsukható sport babakocsit ismertek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni a babónak egy kicsire összecsukható sport babakocsit, melynek állítóható a lábtámasza, és nem lapra, hanem esernyőre csukható, legyen napvédője, kupolája. Pici autómba be kell férnie. Az ülőrész se legyen kicsi, hogy sokáig lehessen használni, 20 kg-ig. Milyet ajánlotok?

Köszönöm a segítségeteket!

Kriszti


2010. jún. 1. 19:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam a neten e témában. Legyen állítható lábtámaszos, vagy tud nyugodtan aludni a "simában" is?
2010. jún. 1. 19:41
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Espiro Magic 2010


Jellemzői:


- Modern, alumínium vázas babakocsi a tolókarba épített, egyszerűen kezelhető összecsukó mechanizmussal.

- Ultra könnyű vázszerkezet

- Egy kézzel irányítható

- Extra kicsi méretre összecsukható, repülőgépre is felvihető!

- Egyidőben fékezhető, bolygósítható első kerekekkel.

- Minden kerék rezgéscsillapítással van ellátva.

- Nagy méretű bevásárlókosár.

- 5 pontos biztonsági öv puha vállpántokkal.

- Fokozatmentesen dönthető háttámla

- 170 fokig fektethető!

- Széles... 31.992Ft + ÁFA (39.990Ft) Drága, de baromi jó.

2010. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Pierre Cardin Sport babakocsi ps625-t vettem

Én itt vettem:

[link]

Napernyőt is vettem hozzá, nagyon jól védi a naptól a kupola nem elég egyik kocsinál sem.

Az első üléshez is be lehet tenni, mi oda szoktuk.

2010. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Quinny zapp
2010. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem Giraffe Club SH-114 ( [link] van. 21 hónapos kislányom bőven elfér benne (18 hónaposan volt 12,4 kiló, 78 cm). Tavaly vettem egy napernyőt, így nem csak a kupola, hanem az is védi a naptól. Az ára sem vészes.
2010. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van,igaz nem esernyőre csukható,de összecsukva befér az anyos ülés elé is.7hónapos korában vettük a lányomnak,jókat alszik benne.

[link]

2010. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ezen a kettőn gondolkodom most, csak nem tudok választani, de lehet neked is jó lenne:

[link]

[link]

2010. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia!Az én kis manómnak ilyen van,nagyon sokat keresgéltem,mert pont ugyanazok a funkciók kellettek mint nektek. [link]

Támlája teljesen fektethető,van karfája,lábtartó állítható és még egy nagyon jó funkciója van,amit itt a képen sajnos nem mutatnak,hogy a kupola részből még egy rész alúlról előhúzható,tehát teljes napvédelem,és még kis látnak a manók.esernyőre csukható,a mi csomitartónk is nagyon kicsi(Clio).Remélem tudtam segíteni.

2010. jún. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is Baby Point Mark van és mi nagyon szeretjük.Szerintem elég kicsire csukható.
2010. jún. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek a segítséget. Még az espiro magic-et néztem, bár ennek nem állítható a lábtámasza. Erről mi a véleményetek?
2010. jún. 4. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!