Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után volt még valaki,...

Szülés után volt még valaki, akinek hasonló gázos problémája volt, van?

Figyelt kérdés

2,5 hónapos anyatejes a kislányom, nem merek emiatt diétázni, vagy méregteleníteni, de könyörgöm ha van javaslatotok szívesen venném, iszonyatos szélgörcsöm van, kb 4 percenként szellentek. Semmi olyat nem eszek, ami pukiztatna, vagy eddig pukiztam tőle. pl bab kizárva, szóval nem ez a gond.

A lakásban is már érezhető a jelenlétem. Hiába szellőztetek.

Vendégségbe is szégyenlek menni.

Azóta van csak mióta megszületett a kislányom.

Nagyon ki vagyok már.



2012. szept. 5. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem vagyok orvos, de a következőre gyanakszom: ahogy terhesség alatt és főleg utána eltolódnak bizonyos működésbeli funkciók, (pl. vizeletvissztartási nehézség, hüvelytágulás vagy szűkülés) ez lehet érvényes végbélre is. Végülis terhesség alatt teljesen összehúzódik ott belül minden, h az egyre jobban növekvő méh-nek helye legyen. Ez alól a bélrendszer sem kivétel. Lehet most tágul vissza a rendes körülmények közé, és az jár egyfajta "levegőzéssel". De biztos ami biztos, dokihoz menj el.(Belgyógyász)

2012. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

attól van, hogy a babád, illetve a méhed össze-vissza tolta a beleidet és sajnos eltart addig míg visszarendeződnek. bár már lassan csak ezen is túl kéne lenned, talán egy kis tornával felgyorsíthatnád a dolgot :)

méregteleníteni nem szabad mert a tejbe kerülnek a méreganyagok, tényleg csak a torna van :)

2012. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen nekem is ez volt a gondom. :) Annyit tudok mondani, hogy kitartás. Nekem most 6 hónapos a kicsi és már sokkal jobb. Azért már tudom tartogatni. :)
2012. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

undorodom magamtól, komolyan mondom!! :(

és nincs székrekedésem sem.

2012. szept. 5. 19:54
 5/19 anonim ***** válasza:

Én is szenvedek ettől :( Remélem elmúlik, mert ez így tényleg GÁZ :(


Nekem akkor is jön, ha pl. lehajolok a Babához... Ultraciki.

2012. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
igen. nagyon. de pl vizelettartási problémám nincs, hálistennek.
2012. szept. 5. 20:22
 7/19 anonim ***** válasza:
Én már gondolkodtam a kolonhidroterápián, hátha segít, de nem tudom, hogy szoptatás alatt szabad-e.
2012. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk, lányok, egyébként mostmár beugrik, h nálam is voltak ilyen gondok szülés után, de még olyan is elő-előfordul a mai napig, h "pukkanok" egyet ott a hüvelyemnél, mondjuk szex közben....
2012. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
szerintem nem árt, az tuti, és nem is rossz ötlet.
2012. szept. 5. 21:00
 10/19 anonim ***** válasza:
engem császároztak,és sztem össze vissza vannak a beleim nekem is.én is állandóan fingorászok...:-)szerencsére szaga nincs. a kisfiam is állandóan pukizik,olyankor a férjem megkérdezi:Ez most melyikőtök volt?Amúgy engem nem izgat annyira...
2012. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!