Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Más fórumon idiótán...

Anyukák! Más fórumon idiótán tudnak válaszolni! Hátha valamelyikőtök tudja, hogy mennyibe kerül az útlevél csináltatás és hogy csecsemőnek horvátba elég e csak a személyiig?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 09:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
EUS országa személyi és lakcimkártya kell a babának nem hinném hogy az elsö utlevél pénzbe kerül
2012. szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
elég Horvátországba a személyi.az első ingyenes és babáknál 3 évig érvényes.az útlevél szintén 3 évig érvényes és 15000 forint.
2012. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
15000ft? az útlevél? le vagyok maradva! :(
2012. szept. 6. 09:30
 4/21 anonim ***** válasza:
de az elsö ingyenes vedd figyelembe
2012. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%
NA!!!! Horvátországba KELL útlevél, uis nem Schengeni övezet!!!!!!! Személyivel, csak Schengeni övezetbe mehettek. Az útlevél pénzbe kerül, apának is kell a jelenléte az elkészítésénél. Akkor kerül csak sokba, ha gyorsan kell, egyébként úgy tudom, hogy 3-5 ezer forint.
2012. szept. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

[link]


őszintén szólva csak utána néztem mert nem volt egyértelmű!

tehát elég a személyi ig. horvátba is mert van egy közös egyezmény magyar-horvát között!

2012. szept. 6. 09:50
 7/21 anonim ***** válasza:

NA!Horvátországba Nem KEll útlevél,mert mi idén voltunk a 6 hós babámmal.Első útlevél ingyenes volt,még a kórházba intézték,és Apucinak köze nem volt hozzá,nem tudom honnan veszik hogy kell az apa is...Lefotózták még a kórházban és 2 hét múlva postai úton megkaptuk.És az Eu-s országok egyikébe sem kell útlevél!!!!

[link]

2012. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

11:15!te hol szültél?


én méh ilyet nem is hallottam,hogy ingyen a kórházban megcsinálják,pedig jó pár kisbabás van a környezetemben.2500 ft,ez egy hónap múlva,1 héten belül 19.000 és 3 napon belül 29.000ftba kerül és igen,mind a 2 szülő kell hozzá 3 hónapja csináltattuk..

2012. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Előző, ne hari, de te tudsz olvasni?! Én NEM írtam ilyet, hogy ingyen van! Kérlek olvass már vissza, mielőtt megnyomod a lepontozó kezet. Nem is értem, miért kellett lepontozni a helyes válaszom. Kell útlevél, mert NEM schengeni övezet! És NEM ingyen van, ellentétben a személyivel.

További szép napot a jóindulatú okosoknak.

2012. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként aki azt tanácsolja, hogy személyivel menjenek és a másik, aki ezt hasznosnak értékeli, javaslom, hogy utazzon el ő a saját babájával, és viselje higgadtan, amikor visszafordítják a határnál.
2012. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!