Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismeri valamelyikőtök a Momma...

Ismeri valamelyikőtök a Momma Rocking itatópoharat? Ha igen, akkor írnátok véleményt róla?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk cumisüvegünk van. Nem dobáltam, ütögettem, de két hónapig bírta és valami szétjött az aljában, így nem áll fel, hanem oldalra dől. Ha a gyerek nem pont függőlegesen iszik belőle, akkor 50-70 mili tápszer is bennemarad, nem tud kifolyni. Azért vettem, mert a lányom nem volt hajlandó semmiből sem inni és ennek más volt a cumija. Használjuk még, de ezek miatt nem vennék többet. És kb. dupla annyiba kerül, mint a márkás társai, pl. tommee tippee, dr.brown, stb.

Szóval itatópohárból főleg megteszi egy mezei avent is, hisz azt már dobálja, leejti a gyerek. Vagyis, én nem venném meg.

2012. szept. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. szept. 6. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!