Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babának mikortól...

Anyatejes babának mikortól adtatok inni?

Figyelt kérdés

Azt mondta a védőnőm meg Anyukám is, hogy ha megszületik a gyerek, mindenféleképpen adjak neki inni az anyatej mellé, pláne ha tápis.

Mert ha sűrű, laktató, zsíros a tej, akkor hamar szomjas lesz rá, ugyanúgy mint a tápira.

Ti adtok a babátoknak ha szopizik?

És ha igen, akkor cumisüvegből, vagy pohárból?

Köszi a válaszokat.


2009. júl. 28. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam 6 hónapig anyatejes volt, én nem adtam neki inni. Viszont Ő szeptember végén született. Ha ebben a nagy melegben születik, lehet hogy adtam volna neki.
2009. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia . mi 4 hónaposak múltunk, ebben a melegbem minden nap adok neki egy kicsit inni, forralok vizet és barackot vagy almát áztatk benne néhány szem köménymaggal (ez a pukizást segíti) és mikor lehűlt ennek a levét adom neki kanállal. így a kanállal is ismerkedik.
2009. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kisfiam m-árciusban született, mikor május körül melegebb lett már adtam is a cici mellé a vizet, cumisüvegből, azóta teát is kap vagy higított gyümölcs levet. Tudja hogy a cumiból csak innivaló jön, utána ugyanúgy cicizik. Nagyon meleg van, adj neki inni, láttam olyan 1 hós babát aki emiatt sárgult be.
2009. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha minden alkalommal szoptatod, amikor szomjas (ez ugye akár 15-20 percenként is lehet, vagy sűrűbben), akkor nem kell itatnod, viszont ez ugye eléggé kivitelezhetetlen, úgyhogy ebben a melegben mindenképp adj neki forralt lehűtött vizet, vagy babavizet.

Az én babám is szeptemberi, úgyhogy én akkor kezdtem vízzel itatni, mikor elkezdtük a hozzátáplálást, és én cumisüvegből adtam neki.

2009. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetes a babam es kb. 2 hete ismerkedik a teaval (anizs-komeny kevereke) nekunk az orvos ajanlotta. Ma vettem neki bio komeny babateat. De nem nagyon hajlando inni.. Lehet majd en is megprobalom a vizet.
2009. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4 hónapos korában, amikor nemrég olyan nagy meleg volt.

Azóta megiszik melegebb napokon 60-80ml teát, melette csak szopik, jövő héten lesz 5 hónapos.

2009. júl. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek.

Még a babám nem született meg, csak fel szeretnék készülni mindenre, hogy ne az adott pillanatban álljak bambán. :)

2009. júl. 29. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!