Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes, de már hozzátáplált...

Anyatejes, de már hozzátáplált babátok mikor kezdett más folyadékot is inni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 és fél hónapos, 5 hónapos kora óta eszik gyümit, tejpépet, pár hete pedig főzeléket is. Szerencsém van vele, mindent megeszik, viszont inni nem hajlandó mást, csak anyatejet. Se víz, se tea nem kell neki. Így aztán még egy szoptatást sem tudtunk kiváltani. Azaz néha előfordul, hogy uzsira olyan jól lakik, hogy nem fogadja el a cicit, viszont akkor meg azért aggódom, hogy nem iszik eleget. Másnál ez hogy alakult?
2010. nov. 6. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:

szia,

az én lányom anyatejes, 5 hós kora óta eszeget. Inni a héten ivott először, 9 hónaposan.

Nem tud inni cumisüvegből, csőrös itatópohárból, varázsitatótól. Pohárból viszont szépen iszik. De eddig abból se, sokszor próbáltam.

Szoptatott babák sokkal kevesebb más folyadékot fogadnak el.

2010. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első lányom gyönyörűen ivott, amint megkezdtük a hozzátápit. Megkapta a csőrös bögréjét, és ivott. Igaz, én kaja után sosem adtam neki cicit, el akartam különíteni a kettőt.

Kislányom tápos lett sajna már 2 hónaposan, ő meg nem hajlandó semmit inni semmiből, csak a tápot. De abból meg már csak 2 van, egy reggel, egy este, 240-240 ml, és emellé kéne igyon, de semmit nem tudok beleimátkozni...

2010. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan nem emlékszem,de nagyon későn ivott rendesen,olyan 1éves kora körül.Ivott néha-néha pár kortyot,de a 2dl-es ivópohárbol sosem fogyott ki estére.És evés után soha nem fogadott el folyadékot sem szopit.1éves koráig igény szerint szopizitt.
2010. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. nov. 7. 07:51
 5/5 anonim ***** válasza:
11 hós lányom is nagyon keveset iszik, elalvás előtt szopik és azt mondják ez elég nekik. Napközben alig pár kortyot iszik.
2010. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!