Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erőlködik a baba, valószinű...

Erőlködik a baba, valószinű nem tud kakálni, tegnap hajnal 5 kor kakált utoljára és teát nem nagyon akar inni 3 hónapos és anyatejes! Nincs itthon sajna semmilyen kúp vagy ilyesmi mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Lázmérőzés?
2011. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van. Lázmérőzd meg. Bedugod a lázmérő végét a popsijába, és körkörösen megmozgatod, ezzel tudod ingerelni a záróizmokat. Nálunk mindig segített, ha nem is azonnal, de fél órán belül biztosan tudott utána kakilni.
2011. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nállunk volt olyan hogy egy hétig nem kakilt. Mondjuk nem is erőlködött! Én is adtam neki teát, meg lázmérőztem de semmi! Kiderült azért mert mindent felhasznált a kis szervezete! Kevés volt a tejem...! Megesik az ilyen:(
2011. jan. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*nálunk...javitva
2011. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmi tegnap óta megpróbáltuk lázmérőzni tornáztatni minden.. elmentem a gyógyszertárba és nem lehet kapni glicerin kúpot mert hiánycikk és vettem helyette Laevolac- szirupot ami állítólag hashajtó hatású és csecsemőknek ajánlott.. délben adtunk neki 5 ml-t és azóta semmi:) hát várunk..
2011. jan. 19. 13:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! Elfelejtettem azt irni hogy mi adtunk neki egy kis beöntést is...(kedves anyósom javaslatára), attól sem volt semmi!

Biztos hogy ez az erőlködés azért van mert kakilna??

2011. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknál előfordul, hogy több napig sincs széklet. A cukor serkenti az emésztést, esetleg cukros kamillateát is adhatsz neki, de szerintem nincs ok az aggódalomra. Nekem a védőnő javasolta a cukros teát.
2011. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sikerült tegnap kakilt még a ruháját is átkakilta olyan mennyiség volt :D

de ujra erőlködik szoval nem tudjuk hogy miért csinálja

Egyébként ő róla van szó: http://www.youtube.com/watch?v=ZWrw_KAODXA

2011. jan. 20. 09:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Tegnap 00.10 es vagyok! Aranyos a kislány nagyon:)))!

Az én babám is szokott erőlködni, de nem csak akkor mikor kakil! Valamit akar csinálni...azért erőlködik! Az meg hogy nem kakil, anyatejes babáknál az is normális ha 10 napig nem kakil!

Minden jót nektek:)

2011. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszike viszont kivánunk minden jót és köszönünk minden kedves választ
2011. jan. 20. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!