Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jár valamilyen támogatás az...

Jár valamilyen támogatás az önkormányzattól?

Figyelt kérdés

Én gyesen vagyok, párom dolgozik, az ő fizetése 110-120 között mozog. Albérletben lakunk, egy gyermekünk van.

Van esélyünk bármilyen támogatásra az önkormányzattól?

Van itt valaki aki hasonló helyzetben van és sikerült valamilyen juttatást kicsikarnia?

Köszönöm a válaszokat!


2012. szept. 6. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Mivel párod dolgozik te pedig kapsz állami juttatást (gyes+csp), elég kevés az esélye :-(


De minden önkormányzat más. Barátnőmnek közmunkát ajánlottak, most ez a divat.

2012. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :-(

Engem csak az bosszant hogy mi miért nem kapunk, mások meg(tudjuk kik) miért kapnak mindenre pénzt??? ÁÁáá, mindegy, csak felhúzom magam....

2012. szept. 6. 11:41
 3/8 anonim ***** válasza:
amennyiben az egy főre jutó jövedelmetek nem éri el a 37 ezer ft-ot, és megfelelsz a többi kritériumnak is, akkor jogosult vagy rendszeres gyerekvédelmi támogatásra, nézz utána.
2012. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát eléri, de ha kifizetünk mindent szinte semmi nem marad...
2012. szept. 6. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Azért vicces, hogy szidod a "tudod kik"-et, de mivel gyest kapsz te sem dolgoztál és a semmire szültél gyereket.


Ha meg azért kapsz gyest mert a gyerek elmúlt 2 éves, akkor el tudsz menni dolgozni.

2012. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

5-ös!

Maximálisan egyetértek!

2012. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ők szociálisan rászorultak(nincs semmijük)papiron legalábbis
2012. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak közlöm 18 éves korom óta folyamatosan dolgozom. Most vagyok 26. A 36. hétig dolgoztam, nem egyszerű ülő munkát! Nme azért kapom a gyest, hanem azért mert tele van az ország ilyen munkáltatókkal, nem jelentettek be. Ennyi. Nem tehettem mást, örültem annak hogy van munkám!

Kicsit gondolkodj mielőtt vádaskodsz! Vagy ha rossz napod van, ne it tadd ki magadból!

2012. szept. 6. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!