Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az önkormányzattól jár-e...

Az önkormányzattól jár-e valamilyen egyszeri támogatás annak, aki babát szült, függetlenül attól, rászorul-e vagy sem? Itt nem a nevelési segélyre gondolok!

Figyelt kérdés
Ha igen,mi a neve?A GYED-ről tudok,a családipótlékról?Más valami még esetleg,amiről nem hallottam?
2009. jún. 23. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

egyszeri anyasági támogatás jár mindenkinek ha legalább négyszer voltál terhesgondozáson.

az államkincstárnál kell igényelni.

a baba születési anyakönyvi kivonata kell hozzá.

2009. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt a helyi önkormányzatnál kell megkérdezni. Van ahol van, van ahol nincs. Gyanítom, hogy a mostani válságos helyzetben már ott sincs ahol eddig volt.
2009. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az önkorm.-tól kaptam egyszeri rendkívüli segélyt a szülés jogán,10e ft.
2009. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szülési segélynek hívják

önkormányzattól függ van-e és ha igen mennyi.

2009. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. jún. 23. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de Komáromban jár 100000 FT, amit az Önkormányzat ad, amennyiben a szülők már egy éve Komáromban laknak.
2009. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!