Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatom, h terhes...

Beababa25 kérdése:

Honnan tudhatom, h terhes vok? Elsö jelei mik lehetnek, teherbe eses utan? Mennyi ido utan tudok tesztet csinalni?

Figyelt kérdés
mikor a parommal egyut voltam,pont aznap mikor vege lett a mensinek,meg mas nap is,4 nap telt el es ebben a 4 napban folyamatosan pisilek,nyák is jon,kozbe-kozbe megszedulok,hanyinger,nincs.meg neha szurkal a petefeszeknel,hol az egyik hol a masik oldal,egyutlet utan a 3dik nap csinaltam tesztet es negativ lett

2012. szept. 6. 13:58
 1/5 anonim válasza:

tesztet csak akkor érdemes csinálni, ha nem jön meg a várt/nem várt napra. Másnaptól már elvileg kimutatja. Együttlét utáni pár napban tuti nem, mert még az ondók csak "utaznak", de a beágyazódás is jó pár nap, akár 1 hét.

Amit érezhettél nem lehet terhesség.

Lehet felfáztál.

A tünetek is csak a kimaradt havi után jönnek (bár néha megérzik a terhességet a nők, de azért a vágy sokszor hoz ki ilyet az emberből)

2012. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom a segitseged!eleg sokszor fel voltam fazva,lehet h attol nem tok teherbe esni?
2012. szept. 6. 14:09
 3/5 anonim válasza:
nem vagyok hozzáértő, csak laikus, de a felfázás nem akadályozza a teherbe esést...csak nem egészséges:))Amúgy biztos nem tesz jó a petefészeknek. A dokidat kérdezd meg erről. De ettől az együttléttől még nem érezheted a terhességet.
2012. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a teszt a hcg hormont mutatja ki, a nemvárt körül van már annyi a szervezetedbe, hogy kimutassa. tehát peteérés után 2 héttel, mondjuk ti nem is akkor voltatok együtt, 2 mensi között félidőben van a peteérés, ekkor lehet teherbeesni.

tüneteket szintén a hcg hormon okozza, tehát 3 nap után kizárt, hogy babától tüneteid legyenek, arról nem is beszélve, hogy előbb be kéne ágyazódni, ami 1 hét és utána kezdődik a terhesség.

szóval kizárt, hogy baba miatt pisilj sokat meg szédül

2012. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg peteérésed van.Tojásfehérje szerű folyás,szurkálás,hányinger.Ezek nekem mind peteéréskor vannak.Tesztelni akkor tesztelj ha nem jön meg.
2012. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!