Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már egy hónapja nem jött meg...

Kismajom1988 kérdése:

Már egy hónapja nem jött meg a menstruációm vettem tesztet de az negativ lett! De a terheség jelei jelelentkeznek! Most attól lehetek még terhes hogy a teszt negetiv lett?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem mész orvoshoz egy hónapos késés után???
2012. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele de csak 2 hétmulva tud fogadni
2012. ápr. 19. 11:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tul korán csináltad a tesztet. Reggel elso vizeletbol jobb csinálni. Ha egy hét mulva is negatív, akkor szerintem nem vagy terhes. A tuneteket meg be lehet képzelni.
2012. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1 hónapos késésnél már +nak kell lennie a tesztnek, ha babás vagy! Menj orvoshoz, ő meg tudni fogja, hogy mi áll a háttérben!
2012. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*ő tudni fogja, hogy mi áll a háttérben! Bocsi. :)
2012. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Keresnék egy másik dokit, aki előbb tud fogadni, vagy irány a szakrendelő, hogy biztosan tudjam mi a szitu.
2012. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy az lesz!

De azt mondta hogy csak az lehetek mert amikor utoljára meg volt rá 17 napra voltam utrahangon és azt mondta hogy mindenkép meg kel jönie esetleg ha teherbe esek csak akkor nem!

2012. ápr. 19. 12:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben lenne és terhes lennél, ahogy a doki (irreálisan korán) jósolta, akkor a tesznek rendesen pozitívnak kellene lennie. Egy hónap késésről beszélünk, jól értem, ugye? Ennyire késői peteérés nincs. Valami nem stimmel!
2012. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát majd kiderül de már kiváncsi vagyok!
2012. ápr. 19. 12:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Sima hormonzavar is lehet, sőt ha antibiotikumot szedtél az elmúlt időben attól is lehet. De az tuti hogy nem vagy terhes. Ha egy hónapja nem jött meg akkor lassan mát két hónapos terhes kell hogy legyél, kizárt!
2012. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!