Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Két pozitív...

Terhes vagyok? Két pozitív teszt, a 5 hét végén UH nem mutat semmit.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jan 06-án volt az utolsó menzim. 02.13-án két különböző tesztet is csináltam, mindkettő pozitív lett. A menzim előtte hónapokban elég összevissza volt. Ciklusom általában olyan 36+ napos. Voltam orvosnál, megvizsgált de nem tudta biztosra megállapítani a terhességet. Ma voltam hüvelyi UH-n is. Endometrium 19 mm. De nem látott semmit:( Egy hét múlva megyek vissza kontrollra.Terhességi gyanújelek fennállak: hőemelkedésem van, szagundor, néha émelygés, hasszúrkálás. Ezek jót jelentenek? Bizakodhatok?
2012. febr. 16. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
ezek jó előjelek, nálam is így kezdődött
2012. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Teljesen biztató:)


Egy hét múlva jó eséllyel már szívhang is lehet:) De ha mégsincs, akkor se pánikolj, legfeljebb még egy hetet vársz a dobogásra:D

2012. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszoakt! Annak ellenére, hogy még most semmi sem látott az UH-n?
2012. febr. 16. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is jan. 6-án volt az utolsó mens.-m.

Ma voltam orvosnál, 6 hetes terhességet állapított meg. Még csak a petezsákot és a szikhólyagot látta, szívhang nélkül természetesen. 2 hét múlva kell visszamennem.

2012. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is kétszer voltam dokinál 3 pozitív teszt után, mert elsőnél nem volt biztos a dolgában, egy hét múlva már volt szívhang, szerintem babát vársz!!!!
2012. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet a te kis babszemjankód kicsit korábban fogant. Elég hosszúak szoktak lenni általában a ciklusaim lehet azért!
2012. febr. 16. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:
A 19 mm-es endometrium nagyon jó jel:)Ott lesz az a baba! Nem hiába mondják hogy pozitív teszt után ha nincs baj 2 hét múlva menjenek
2012. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták egy hét múlva menjek, ezek szerint mégse. Várjak még?
2012. febr. 16. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!