Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már 2 éve s alányom de egy...

Már 2 éve s alányom de egy valami a fejembe maradt amit valamelyik nap láttam a babapercekben?

Figyelt kérdés

a hozzátápláláskor elszözör anyatejet iszik a pici és utánna kajakóstoltatás?

ez nem fordítva van? kóstoltatás és cicizés vagy tápszer én az utóbbit csináltam de nagyon érdekel ez a kérdés


2012. szept. 6. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig fordítva csináltam.Először kóstoltattam és utána tápszer.Ha először kap tápszert/cicit akkor szerintem nem fog úgy kelleni neki a másik.
2012. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is igy tudtam nem nagyon értettem miért forditva csinaltak ott
2012. szept. 6. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az anyuka nem akarja kiváltani a szoptatást, csak kóstoltat, akkor először anyatej, utána szilárd. (így állítólag tovább marad anyatejes a baba)

Ha nem csak kóstoltatásról van szó,hanem egy étkezés kiváltásáról, akkor adnak először püréket, utána szopi vagy tápszer.


Van még egy harmadik hozzátáplálási módszer is, mikor a szopik vagy a tápszeres étkezések között kóstoltat a babával új dolgokat az anyuka.


Nyilván itt azon van a hangsúly, hogy ne mennyiséget egyen a gyerek, hanem hogy az anyatej mellett új ízeket ismerjen meg.

2012. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ja értem!!!!!!

köszönöm na mostár tisztán látoma dolgot köszönöm

2012. szept. 6. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
szivesen:)
2012. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a 2-es válaszoló jobban és szebben nem is irhatta volna le :) Nekem ugyanigy mondta anno a védőnő!
2012. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak az jött be, hogy először megkínáltam a gyümölcspürével 6 hónapos kora után, és utána még cicizhetett, különben meg sem kóstolta a gyümölcsöt, jóllakott a cicivel. Így is hetek teltek el, mire egy adagnyit megevett. Nem szokott le a szopiról, 2 éves korukig szopiztak. 3 fiam van, mindegyiknél így csináltam, egyedül abban volt különbség, hogy mennyi idő telt el a kóstolgatástól, az egy adagnyi megevéséig. A rekorder a középső, neki egy hónap kellett hozzá...
2012. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!