Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vennétek retro bébikompot...

Ti vennétek retro bébikompot a gyereketeknek? Tudom, nem egészséges. Arra a kerekre gondolok, aminek az elején tologatható golyócskák vannak.

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel én ilyen dologért, mint a bébikomp, nem adtam volna ki senki unszolására nagyobb összeget. Ezért még az én gyerekkori kompom volt alatta azalatt a pár alkalommal, amikor beleraktam. Tökéletes volt , célnak megfelelt!
2012. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Semmi féleképp nem! Káros a gerincére,illetve baleset veszélyes. Legurulhat vele a lépcsőn,ha van.. Egyik ismerősöm kisfia a járdán borult fel vele és a kórházba kötöttek ki vele mert jól beütötte a fejét. Én nem vettem és nem is fogok most se.
2012. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Az én kislányomnak is olyan volt.Már 2,5 éves és semmi baja a gerincének.Szerintem a komp lakásba való és akkor nem tud leborulni vele a járdáról.Az meg hogy nem egészséges....

Én nem szoktam a régi dolgokkal jönni,de a mi időnkben is volt és nincs semmi baja a gerincünknek.

2012. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom, most úgy hangzik, mintha nagyon kényelmes lennék. Pedig nem vagyok az.

De Ti hogy oldanátok meg az udvaron, hogy a kislányommal állandóan menni kell.Babakocsiban nem jó neki, kézben kell vinni és nézelődik.Ezért gondoltam a kompra.Vagy a bébitaxi jobb? 7hós múlt a lányom.

2012. szept. 6. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

3.vagyok

Hát 7 hósan még azért ne rakd bele.Meg udvaron könnyen felborul vele.Neki még a babakocsi lenne a legjobb.

2012. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Semmiképpen nem vennék bébikompot, és ha kapnánk, sem tenném bele a gyereket.


Mászik már a lányod? Ha igen, akkor amíg még jó az idő, hadd négykézlábazzon kint az udvaron!

Ül már? Ha igen, akkor tud nézelődni a babakocsiból is.


Ha se nem mászik, se nem ül, akkor érdemes venni használtan egy mei-tai-t, vagy más hordozót, és abban a hátadra tudod venni, onnan szuper kilátás van! (amúgy is nagyon hasznos, praktikus, és jól kihasználható dolog, bár én eleve hordozás-párti vagyok, de ez annak is jó szolgálatot tesz, aki "csak" praktikussági szempontból nézi)

2012. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
mi kaptunk,a szekrény tetején van azóta is..szerintem ez mindent elárul..
2012. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A második kérdésedre, kösd magadra, kendőbe, mei-taiba, SSC-be.
2012. szept. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Állítólag a bébitaxi is veszélyes, mert nagyot lehet vele esni. De hét hónaposnak szerintem az se való. A válaszodra válaszolva én nem vennék kompot a gyermekemnek, mert az új vizsgálatok kimutatták, hogy nem a legjobb a baba gerincének. Unokahugom 14éves, anno állandóan bébikompba volt, neki semmi baja szerencsére. Ettől függetlenül én féltem ettől a gyermekem. Mindenki másképp ítéli meg.
2012. szept. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!