Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik azok a nevek, amiket...

Mik azok a nevek, amiket nagyon nem kedveltek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

fiuk: Csongor, Csanád, Zsombor, Kristóf, Bence, Máté, Gergő, a túl gyakori neveket sem szeretem, valamint Kevin, Rikárdó Dominik, Patrik és egyéb külföldi hangzású nevek.

Lány: VIfágnevek: Rózsa, Ibolya, stb.

Szofi, Gréta, Anna-Hanna-Johanna-Panna(számomra már túlságosan elcsépelt, pedig szép nevek, de ezért nem kedvelem őket), és sok külföldi hangzású név sem tetszik lánynevek közül, mint a Dzsenifer, Dzsesszika, Amanda, Tifani,

:)

Neked?

2012. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Anna, Hanna, Csenge, Emma, Evelin, Vivien, Viktória, Fruzsina, Jázmin, Kamilla, Lili, Lilla, Liliána és az összes ilyen Lilis név, Lola, Lara, Márta, Sztella, Petra,


Áron, Márton, Márk, Marcell, Dávid, Dániel, Dorián, Milán, Bence, Balázs, Levente, Farkas, Gergő, Hunor, Noel, Olivér, Roland, Rihárd, Szabolcs, Benett, Dominik


És van még rengeteg, kapásból ennyi.

Sajnos kevesebb van ami tetszik.

2012. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szegények, nem könnyű nektek akkor nevet választani...(első , 2. hsz-ra gondolok)

Nekem kétféle névtípus nem tetszik elsősorban: az egyik az ősmagyar, hogy még a honfoglaló őseink milyen neveket adtak, bezzeg!

és a másik az amerikai nevek magyarosítása.

(sorozatnevekről nem is beszélek...)

2012. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Fiú: Norbert, Roland, Róbert és persze a Kevin, Rikárdó, Dzsúlió vonal

Lány: Gréta, Nikolett, Mónika, Tímea és a Dzsessssszika, Debóra, Ramóna-félék

Nekem Ádámom van:)

2012. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló:

én az első vagyok, van három gyerekem már, és nem volt nehéz nevet választani nekik- ez nemsok név, amit felsoroltam, ezen kívül rengeteg szép név van szerintem.


:))

Sőt- nem is azt modnom, hogy ezek nem szépek, csak én nem kedvelem őket.

Nem vagyunk egyformák. :)


Én pl a magyar neveket szeretem, de nem az ilyen hipermagyarokat. Pl a Hunor tetszik, abszolut viselhető név szerintem, de a Becse, Keve, Kartal, Bercel és ilyenek már nekem is túl soknak tűnnek. De ettől függetlenül szép nevek szerintem- csak én ezeket nem adtam volna. De másnak meg ezek a legszebbek- hát ez a jó ebben, hogy olyan sok név van, mindenki talál kedvére valót. :)))

2012. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Fiú: Patrik, Dominik, Noel

Lány: Mira, Kira, Maja (pláne, ha Maya ...), Jázmin, Fanni

2012. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Béla és József, Dzsennifer (J-vel sem) :)
2012. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Orsolya
2012. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezek a slágernevek verik ki nálam a biztosítékot, mint pl: Patrik? Noel (minden második kis parasztgyereket így hívnak a faluban).Kevinke-ezt főleg a romák adják előszeretettel.

Dzsesszika, Dzsennifer stb nevektől rosszul tudok lenni.

2012. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

Borzasztónak tartom a régies neveket mint Béla,Géza, Rezső, Dezső, József, Ferenc, István, Sándor stb

Meg a Gizella, Mária, Mariann, Júlia, Ilona, Judit, Ágnes, Bea, Vera stb


Én abszolút vevő vagyok majdnem minden új "modern" névre is :)

2012. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!