Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejbegriz glutén tartalmú 4...

Tejbegriz glutén tartalmú 4 hónapos kortól?

Figyelt kérdés
Jövö héten lesz 5 hónapos a babám, evett már alma, sárgarépa és sütötököskrumplipürét. A glutén miatt gondolkodom, lehet korai még neki eza tejbegriz Ez DM-es vaniliás, 4 hótól.
2012. szept. 7. 13:35
 1/2 anonim válasza:
szia pont tegnap voltunk egy gyermekgasztròs főorvosnàl és ő mondta hogy négy és hat hònap kőzött kötelező bevezetni a glutènt a milumil hétgabonàs pépet ajânlotta.aztàn itthon meg letolt a védőnő miatta!na most akkor????
2012. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fazekasné ***** válasza:
Én is gyerekorvosokat kérdeztem,és nekem azt mondták a legideálisabb betöltött 5 után,de addig kell elkezdeni míg nem tölti be a 6 hónapot.Nos én ma adtam neki,ma 5,5 hónapos.A nagyobbik fiam 4 éves,neki anno 6,5 hónaposan kezdtem el.Én mondjuk annyira korán nem gondolom az 5,5 hónapot,elvileg évekkel ezelőtt is 6 hónapos kor körül javasolták.
2012. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!