Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 évesnek hogyan készítsem...

1,5 évesnek hogyan készítsem el a céklát ha mi nem eszünk belőle csak ő?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Csomagold fóliába és tedd a sütőbe, tök fini. Ti nem szeretitek?

Vagy vágd apró darabokra és főzd meg húsleveslében (esetleg egy krumplival).

2012. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyersen is finom lereszelve, majonézzel.

Ezt a sütőset kipróbálom, jól hangzik :)

2012. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Héjastól rakjam fóliába? Mennyi idő amíg így megsül?

Én a céklát savanyúságnak szeretem. Nem tudom hogy milyen főételt készíthetnék belőle, hogy mi is megegyük... :))

2012. szept. 7. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is fóliában szoktam megsütni. Megmosom jó alaposan, és kicsit vizesen teszem fóliába. kb 200 fokon (elektromos sütőbe), de ez szerintem nem fontos) másfél órát sütöm, de úgy tudod ellenőrizni, hogy villával, vagy hústűvel megbököd, és ha "belecsúszik" akkor jó. Ha kicsit kihült könynen le tudod húzni a héját, melegen köretnek hidgen savanyúként, vagy csak magában falatozva is finom. Az íze egyébként kicsit édeskés, én melegen szoktam tálalni, ha csak a pici eszik akkor mindíg csak 1 céklát teszek a sütőbe.
2012. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!