Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hízlaló-tápláló ételek italok...

Hízlaló-tápláló ételek italok 1 évesnek, illetve ha nem hízik megfelelő ütemben mit csinál vele a gyerekorvos?

Figyelt kérdés

1 éves fiamnál azt mondta a gyerekorvos hogy vontatott a súly -és hosszfejlődése, ellapult a percentilise. Sajnos 10 hónapos kora óta nem szopik. Tápszert nem kedveli, tejpépet se. De azért persze próbálkozom. Főzelékeket, gyümölcsöt, joghurtot eszik illetve kenyeret (más péksütit is) felvágottat sajtot, túrót tehát elég sok mindent.

Az orvos azt mondta egy hónap múlva menjünk újra akkor megmérik megint és ha nem jó akkor vérvétel. Miért, mi lehet a vérvételen? Valami betegségre gyanakszik az orvos talán?? Annyi mindent akartam kérdezni hogy ezt elfelejtettem.


2012. aug. 23. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

nem is betegségre, inkább vitaminhiányra.

mekkora és hány centi?

2012. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
9 kiló 77 cm. 4300al született és 56 cm-mel.
2012. aug. 23. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a születési súlyt , hosszt néz, mert ahoz képest "kicsi" amúgy meg ha nem nézzük h "nagy" babaként született korának megfelelő a hossz és súly is
2012. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen ő is ezt mondta, hogy 90-esen indított és egyre lejjebb megy. De étvágya jó egyébként szerintem.

Meg kis csecsemőként is havi 400-500 grammokat ha hízott.

2012. aug. 23. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!