Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi foglal nagyobb helyet?

Mi foglal nagyobb helyet?

Figyelt kérdés
A 0-18 kg-os ülés vagy a 9-36 kg-os ülés. Elég kis autónk van, jelenleg a 0-18 kilós van, de ha a másik kisebb, több hely marad szabadon a lábrésznél akkor lecserélnénk. Tapasztalatok?
2009. júl. 29. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nagyobb helyet foglal a nagyobb ülés. De ha már ül a babád, jobb a 9 kg-os.
2009. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy esetleg a nagyobb jobb, mert az ugye ráfekszik az autóülésre, a másikat meg nem lehet teljesen függölegesre állítani így a lábai nem lefele lógnak és nem nagyon fér el az első üléstől. Nem tudom érthetőbben írni :(
2009. júl. 29. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Baba/csecsemő korban nem ajánlják a 9-36 kg-ig való ülést a szakemberek sem!!!

Nekünk is kicsi,alacsony a kocsink,már szinte "behajtogatom" a kisfiam az ülésbe,de nem váltanék még.

Ha betölti az 1.évet ,akkor kezdek majd el keresgélni 9-25

kg-ig jó ülések között.Majd olyat keresek,aminek nincs az a műanyag váz az alján.

8 hónapos a kisfiam

2009. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is olyat szeretnék és az én kislányom már betöltötte az 1 évet
2009. júl. 29. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!