Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőm nem sokára megszül....

Barátnőm nem sokára megszül. És ötletem sincs mit vihetnénk a babának. Mit vinnétek egy olyan babának akinek mindene meglesz?

Figyelt kérdés
Pelenkát és törlőkendőt korlátlan mennyiségben szállít nekik az anyós. A sógornőjétől is sok mindent megkapnak. Semmi ötletem sincsen.
2012. szept. 7. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen értékben gondolkodsz?
2012. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a nővérem szülésére egy rakatnyi lufival állítottam be, egy doboz csokival és egy kis könyvvel, ami arról szólt, hogy milyen anyának lenni. Tele volt idézetekkel.


Ő nagyon örült neki. Aztán amikor valamire szüksége volt vagy ünnep jött, akkor mindig megkérdeztem mire van szükségük.


Ez nálunk is így volt a lányom 1 éves születésnapjáig.

Addig én mindenkitől pelenkát, tápszert vagy törlőkendőt kértem. Nekünk erre volt a legnagyobb szükségünk.


pl. tavaly karácsonyra a rokonságtól 600 db pelenkát kaptunk, 5 kiló tápszert és 20 csomag törlőkendőt.

Gondolhatod, hogy meddig volt elég :)))

Ráadásul nekünk ez pénztárcakímélő volt és a megmaradt pénzt a lányomra tudtam költeni.


Játékot meg azért nem vettek, mert millió 1 van neki.

Most születésnapjára viszont már azt kapott és ruhákat.

2012. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vasarlasi utalvany valamelyik bababoltbol v illatszerböl.En ennek örülnek a legjobban.:)
2012. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%
ha a babanak mindene megvan akkor Neki legyen csak valami jelkepes aprosag, es vegyel valamit a baratnodnek... pl masszazsolajat,relax cdt vagy barmit amivel erezteted hogy tudod milyen nehez idoszakon van tul es tamogatod a jovoben. vagy pl kis kezugyesseggel olyan kartyakat amiet bevalthat nalad, pl kitakaritasz, gondoskodsz a kajarol, vigyazol picire mig o beul egy kad vizbe...stb
2012. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik ez az utolsó ötletsor! :)
2012. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is inkább az anyukának vennék vmit. Akár vmi szép felsőt, csajos holmit, amiben szülés után is csini vagy könyvet. mellé vmi személyeset is adnék, sütnék neki vmi finomat, esetleg mellé rendes ételt is vinnék.

A babának vehetsz nagyobb korában jó dolgot is, egy édes fürdőbugyit, amiben jövőre viríthat vagy nagyobb body-kat, sapit, mókás ruhadarabok is vannak, pl. vampire gang-nél. vagy készíthetnél nekik egy saját készítésű baba-mama naplót is, amibe majd írhatja az élményeit.

2012. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem csináltathatnál egy body-t is a kicsinek. Vegyél egy sima kék vagy rózsaszín(nem szerint) bodyt. Célszerű a 62-es méretet venni mert az tuti jó lesz! De rugdalózóval is megcsinálhatod az még jobb! Szóval elmész egy nyomdáshoz (nálunk sok helyen csinálják ahol nyomtatnak) és a kicsi nevét esetleg ahogyan közösen a barátnőddel neveztétek pl "pocakmanó" stb... vasaltasd rá! Vagy nagyon szuper a pluss rugdalózó! Jön majd a hideg tuti kell 62-es belőle. Vannak olyan helyek (nálunk kívül a Tesco áruházba csinálnak) hogy belevarrják amit kérsz. Ez is gépi! Esetleg ha kislány néhány masnit is csináltathatsz rá. Nagyon vagány kislánynak a párducmintás body! Ha találsz valahol, ha fiatal vagány az anyuka stílusa arra nagyon édesen mutatna rózsaszínnel belehímezve a kislánya neve. Szerintem nagyon odáig lenne tőle. A body olcsóbb, de igazából a rugdalózó alá fogja felvenni mivel nemnyári baba lesz ezért én egy 62-es rugdalózót javsolnék. Az ilyen kezes-lábas pizsama. praktikusság szempontjából elöl patentos a legjobb, főleg ami keresztbe nyílik. (ha utánna nézel rájössz miről beszélek). Vannak olyanok amiknek az ujja trükkös mert egy elbujtatott kesztű van a végén. Nagyon szeretik tényleg az anyukák a babákon a mesefigurákat. Ezért én a helyedben egy plüss anyagút vennék és a név varráson kívül beszereznék méterárusba egy cuki rávasalható vagy varrható mesefigurát. Én 62-esben hoztam haza a lányomat ezért nem ajánlom a kisebb méretet. Ha nem lesz rá jó azonnal 2-3 hét múlva simán ebbe fog belenőni. Esetleg ha több pénzt szánsz rá akkor komplett kis sapkát is vehetsz hozzá szetben. Tudom biztosan rengeteg ruhácskája lesz, nekem 2 szekrényi volt. Még is a különleges darabokat hónapról- hónapra megnézegetem és sokat jelenteken. Pl az első ruhája amiben hazahoztam az én szekrényemben van, mert annyira imádom pedig nem is a legszebb darab:) Netről tudsz tájékozódni hol csinálnak a közeledben ilyesmit. Ha szeretnéd szívesen segítek (privi)...
2012. szept. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!