Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap megyünk nyaralni...

Holnap megyünk nyaralni külföldre. Ti milyen gyógyszereket vinnétek? 11 hónaposak vagyunk.

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

lázcsillapító

hányás ellen

hasmenés ellen

probiotikum

mivel mentek ?

mert ha autóval akkor utazási betegség elleni homeos bogyó

ragtapasz

betadin vagy más fertőtlenítő sebre

2012. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hőmérő,lázcsillapító,fenistil,esetleg orrcsepp ha megfázik,mi vittünk fülcseppet is minden eshetőségre
2012. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Láz és fájdalomcsillapító,fenistil,calcium
2012. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen autóval megyünk. Hányásra írt fel az orvosunk gyógyszert, de hasmenésre csak azt mondta Normaflort vigyek. Ez elég hasmenésre? Mi az a fülcsepp, ezt így kérjem a gyógyszertárban? Orrcseppnek pedig a Sterimar tengersó oldatosat vettem. Az jó?
2012. aug. 9. 14:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Fülcseppet azt hiszem csak receptre lehet iratni.Sima fülcsepp amit babáknak is lehet adni
2012. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tavaly a lányom 13 hónapos volt, kb. annyit vittünk, amit eddig írtak, persze, hogy begyulladt a szeme, a füle, megfázott, és3 napos láza volt...

Most 2 pakknyi gyógyszerrel indultunk el, semmi nem kellett...:)

Amiket most vittünk:

calcimusk

fenistil krém és csepp

brulamycin szemcsepp

lactiv baby probiotikum

normolit por

algoflex baby szirup

germicid c kúp

otipax fülcsepp

méhecskés füldugó

orrszívó

sinecod csepp

cataflam csepp

acc 200 por

nasivin orrspray

baby luuf balzsam

kövirózsa fülcsepp

fluimucil por


Kb. ennyi, soknak tűnhet, de még egyszer nem akartam átélni azt az 5 borzalmas napot...

2012. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a normaflore semmit nem ér,abban van a leglevesebb flóra.a laktívban több van.és vigyél smecta port.ha autóval mentek,gondoskodj,hogy hűtve legyenek a kúpok,mert megolvad,és nem tudod használni,ki kell dobni.én úgy jártam.így idén hűtődobozban vittem alufóliába becsomagolva.(olyan a doboz,hogy folyadék van benne,le kell fagyasztani a dobozt,és megfagy benne a folyadék.)
2012. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
sima hűtőtáskában nem elég a kúpokat vinni?
2012. aug. 9. 15:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Panadol/Nurofen szuszpenzió, Calcimusc, Fenistil csepp, Betadine oldat, Lactiv baby, Orrszi-porszi, Orrspray, Panthenol, Naptej..

Én használom a kisfiamnál megfázás esetén a Baby luuf-ot és a Sinupret cseppeket is, ha hosszabb időre utazunk el, én azokat is beteszem a csomagba. Illetve Neogranormont és folyékony hintőport is.

2012. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amit ne felejs otthon az az ORRSZÍVÓ!!! A gyógyszereken kívül.

Nekünk van otthon egy kisméretű porszívónk, még azt is el szoktuk vinni ha nyarlni megyünk- 3kisgyerek van- mert egyszer minket is nyaralás alatt ért utol a megfázás, és nem volt orrszívónk- vettünk egyet gyorsan, de mindig úgy kellett elkénri a takarítónőktől a porszívót, hogy használni is tudjuk..... hude macera volt.

Amióta magunkkal hordjuk- sose kellett használni!!!!!

:))

2012. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!