Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hetes babák Anyukái! Hogy...

8-9 hetes babák Anyukái! Hogy vagytok, mennyire sikerült regenerálódni? Milyen egy napotok a babával?

Figyelt kérdés

Mit tudtok megcsinálni a pici mellett? Éjszaka, alvás?:)

Én kisfiam junius 28 - án született.


2012. szept. 8. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
mi juli 24. most lesz 7 hetes ugyan de kb ugyan ezek lesznek szerintem 1-2 hét mulva is amik most vannak :) alvás este most a frontok miatt össze vissza. és valoszinü jön a foga pár honap mulva ugyhogy most azért is nyügös, amugy hálistennek minden megy mellette amikor nem veri ki a balhét:)
2012. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fia 8 hetes. Szalad a lakás, mert olyan kis szeretetgombóc, hogy folyamatosan rajtam lógna, de szerencsére nagyon kis vidám baba és szépen fejlődik, az éjszakákat már többnyire végigalussza, nappal pedig csak egyszer alszik. IMÁDOM és végre teljes lett az életem.
2012. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!