Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hát nem aranyos? =)

Hát nem aranyos? =)

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 8. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Azt hittem valami jó kis cuki videó lesz:)
2012. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
54%

az ilyen emberekkel valami nagyon nagy baj van!


nem tudom ilyenre hogy képes?

vele volt 9 hónapig, megszülte és képes volt megölni?

EGY RENDES ANYUKA INKÁBB BEADJA INTÉZETBE MINT HOGY MEGÖLJE, NEM?

2012. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Volt a hírekben is,hogy felemelték a büntetést 3 évről 5 évre.Ez nekik büntetés?Megölt egy embert egy kisbabát könyörgöm és csak öt évet kap?Aki bankot rabol meg 15 évet?Míg a bankrablással nem árt egy embernek sem,ez meg öl egy embert...inkább életfogytiglanra ítélném.Rohadt gyilkos!Ez a magyar büntetőtörvény.Fontosabb a pénz mint egy élet.
2012. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
35%

"a bankrablással nem árt egy embernek sem"

Azért elég szép anyagi károkat okoznak...igaz,hogy az ember nem sérül meg,de biztos sokat dolgoztak,azért a pénzért az emberek és minden elveszik(ha nem kapják el őket)

2012. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Én azon döbbenek meg mindig az ilyen történeteknél, hogy "eltitkolta" terhességét. Hogy a túróba lehet eltitkolni egy 8-9 hónapos terhességet?! Pláne a párja előtt?!

Ugyan!

2012. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vannak nők akik nem kerekednek terhesség alatt,csak úgy megnő a hasuk,mintha fel lenne puffadva,meg hízott volna.Ez egy ilyen adottság,van aki kerekedik,van aki nem.És ha bővebb ruhákat vesz fel,pláne nem lehet észrevenni.Van ismerősöm aki nem kövér egyáltalán,mégsem kerekedett még ki a 36. hétre sem.

Nem értem miért nem tette azt a babát egy kórház elé,vagy bárhová,ahol megtalálják,és felnőhetne.Miért kellett megölnie?Van már pedig gyereke,hogy volt erre képes? :(

2012. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Úristen ez a komolyan felhúzott!! Basszus ki képes megölni egy gyereket (ráadásul a sajátját)!!! És 5 évet kap!! Én legalább egy életfogytiglant adtam volna... Remélem a börtönben a többi rab elbánik ezzel a nővel!!! Ok, hogy régen oké volt, hogy kirakják az újszülötteket na de most a legbrutálisabb gyilkosokat sem ölik meg Magyarországon!!

Nem tom én előbb lennék öngyilkos minthogy megöljem a babámat!! :'(

Abortuszellenes vagyok de ez ment volna inkább abortuszra!! A gyerek és ő is végig szenvedte a szülést, megszületik a gyerek végre aztán elvágja a nyakát... baromi jó!!


Kérdező: Valóban qrva aranyos!! :/

2012. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Az ilyen embereknek valami iszonyú nagy zűr lehet a fejükben lelkükben- mert egy normális ember ilyet nem tesz. Ők betegek- nem normálisak- az biztos.

Sajnálom szegény pici babát- legfőképpen azért, mert másnak meg aki mindent megtesz érte, nem adatik meg.

Legalább annyi lenne az ilyen emberekben, hogy berakják abba a bizonyos inkubátorba azokat a nemkívánt babákat- és akkor még a lelkiismeretük is tiszta maradhatna...

Betegek... szánalmas sajnos.

Szegény kis picike, micsoda borzasztó és rövidke élet jutott neki. :(

2012. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

"oké hogy nem szereted a gyerekeket de ne beszélj róluk úgy mint valami sz*rdarabról"

Nem nagyon akarok beleszólni a nézeteltérésetekbe,de szerintem attól,hogy még valaki azt mondja,hogy undorodik a babáktól nem azt jelenti,hogy egy darab tudod miként gondol rá vagy beszél róla,amikor ezt mondja.Én például undorodom a férgektől(kinézet),a romáktól(viselkedés),de undorodom a kígyóktól is...és itt most álljuk meg..miért undorodok a kígyóktól?Hát..tudod..fogalmam sincs..csak úgy kialakult ok nélkül.És szerintem van különbség a "nem szeretni" és az "undorodás" között.Például nem szeretem a kutyákat mégis játszok velük,simogatom őket,stb.Ha undoról van szó,akkor nem fogom simogatni vagy kézbe venni a férget vagy a kígyót.

2012. szept. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te nagyon beteg lehetsz, ha ez neked nagyon aranyos!!! A környezeted nem akart még zárt osztályra küldeni? Jobb lenne!
2012. szept. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!